Jesteś tutaj

Allen & Heath

Komunikat o błędzie

Strict warning: Only variables should be passed by reference w konsbud_logo() (linia 111 z /home/konsaud/konsbud_marki/sites/all/modules/konsbud_custom/konsbud_custom.module).
  • Tegoroczna dziewiąta już edycja Męskiego Grania przyciągnęła jak zwykle czołówkę polskiej sceny muzycznej jak i rzesze fanów. Na froncie poza zacnymi artystami wystąpił również nie mniej zacny dLive.

  • Organizowany przez Jurka Owsiaka Pol’And’Rock Festival to jeden z największych festiwali w Polsce. 3 dni koncertów polskich i zagranicznych wykonawców są podziękowaniem dla wolontariuszy WOŚP i wielkim świętem muzyki.

  • Zapraszamy do udziału w konkursie "Wakacyjny konkurs Xone" na Facebooku Miksery Xone.
    Pod postem konkursowym odpowiedz na pytanie: Jaki utwór wybierasz na pierwszy kawałek do swojego DJ setu i dlaczego?

Allen & Heath to jeden z czołowych producentów profesjonalnych konsolet cyfrowych, mikserów audio, powermikserów oraz sprzętu DJ-skiego.

Firma Allen & Heath swoje wysokie notowania na rynku zawdzięcza produktom wyróżniającym się niezwykle korzystną relacją ceny i jakości. W wyniku wysokiej dbałości o najdrobniejsze nawet szczegóły, z czego firma jest znana, prodykty tej firmy charakteryzują się doskonałym wykonaniem. Filozofia marki skupia się w głównej mierze na wykorzystaniu najnowszych technologii i poszukiwaniu coraz to nowych, ciekawych rozwiązań. Przykładem są serie konsolet cyfrowych dLive i SQ, które szybko zdobyły uznanie rynku.

 

Subskrybuj RSS - Allen & Heath