Jesteś tutaj

Genelec

Komunikat o błędzie

Strict warning: Only variables should be passed by reference w konsbud_logo() (linia 111 z /home/konsaud/konsbud_marki/sites/all/modules/konsbud_custom/konsbud_custom.module).
  • Jacek Majewski z firmy Konsbud Audio prezentuje instalację w studiu nagrań "Kotłownia" położonym w sąsiedztwie Klubu Studio w Krakowie.

  • Klub Studio to lokal studencki z prawie 50-letnią tradycją, działający przy Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie.

  • Iisalmi, Finlandia – Czerwiec 2018. Firma Genelec po raz kolejny definiuje pojęcie wydajnego kompaktowego subwoofera wprowadzając model 7050C. Nowy subwoofer to następna generacja znanego i cenionego modelu 7050B. W nowej wersji możemy cieszyć się wyższym SPL, szerszym pasmem przenoszenia w zakresie niskich częstotliwości, mniejszymi zniekształceniami.

 

Firma Genelec zajmuje się produkcją najwyższej jakości monitorów studyjnych. Jest to jeden z nielicznych światowych producentów, dający użytkownikom gwarancję otrzymania sprzętu najwyższej jakości.

Firma Genelec zajmuje się produkcją najwyższej jakości monitorów studyjnych. Jest to jeden z nielicznych światowych producentów, dający użytkownikom gwarancję otrzymania sprzętu najwyższej jakości. Instalacje akustyczne oraz tworzone w oparciu o produkty Genelec systemy odsłuchowe audio to gwarancja komfortowej pracy w studio, niezawodności użytkowania oraz satysfakcjonujące efekty w postaci nagrań.

Subskrybuj RSS - Genelec