Jesteś tutaj

DHD

Komunikat o błędzie

Strict warning: Only variables should be passed by reference w konsbud_logo() (linia 111 z /home/konsaud/konsbud_marki/sites/all/modules/konsbud_custom/konsbud_custom.module).
  • Radio Zielona Góra i Radio Gorzów to lokalne stacje działające w strukturach Polskiego Radia – Radia Zachód. Stacje emitują programy stworzone z myślą o mieszkańcach miast (Zielonej Góry i Gorzowa Wielkopolskiego) i ich najbliższych okolic. Dla słuchaczy przygotowywane są m.in. serwisy informacyjne, kulturalne, informacje drogowe i pogoda. Pod koniec minionego roku dokonano rozbudowy istniejącego systemu konsolet i routingu.

  • Radio Wrocław Kultura jest pierwszym w Polsce radiem posiadającym rozwiązanie do automatycznej realizacji wideo zintegrowanej z systemem DHD.

  • Na zbliżającej się konferencji IBC, DHD zaprezentuje swoje najnowsze osiągnięcie, 52/XC MADI Koncentrator.

Nowoczesne konsolety emisyjne i produkcyjne dla stacji radiowych i telewizyjnych. Cyfrowe sieci dźwiękowe.

Firma DHD Deubner Hoffmann Digital GmbH z siedzibą w Lipsku projektuje i produkuje cyfrowe studyjne urządzenia audio do zastosowań profesjonalnych w radiu i telewizji. Jej klientami są nadawcy publiczni oraz komercyjni na całym świecie. Konstrukcja systemów DHD opiera się na najnowszych rozwiązaniach technicznych. Systemy DHD budowane są w sposób modularny, umożliwiający precyzyjny dobór komponentów niezbędnych do właściwego funkcjonowania stacji i uniknięcie ponoszenia kosztów funkcjonalności, która nie byłaby wykorzystywana.

Subskrybuj RSS - DHD