Jesteś tutaj

d&b audiotechnik

Komunikat o błędzie

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable w konsbud_logo() (linia 107 z /home/konsaud/konsbud_marki/sites/all/modules/konsbud_custom/konsbud_custom.module).
  • Notice: Only variables should be passed by reference w konsbud_logo() (linia 112 z /home/konsaud/konsbud_marki/sites/all/modules/konsbud_custom/konsbud_custom.module).
  • Ukończona w 2019 roku nowa Puskás Arena w Budapeszcie to triumf nowoczesnej architektury oraz inżynierii i technologii.

  • Naczelną ideą przyświecającą twórcom d&b Soundscape było stworzenie systemu nagłośnieniowego, dzięki któremu każdy słuchacz będzie miał możliwość usłyszeć kompletny pełnowartościowy miks z zachowaniem proporcji i kierunkowości instrumentów i głosów na scenie – nieważne, w którym miejscu nagłaśnianej przestrzeni się znajduje.

  • „…Tu program pierwszy Polskiego Radia. Ostatni krótki sygnał oznacza godzinę piętnastą…” I natychmiast z radioodbiornika płyną urywane dźwięki z generatora sygnałów.

W przypadku marki d&b audiotechnik skojarzenia liter z jednostką miary natężenia dźwięku jest jak najbardziej trafnym pomysłem.

Od kilkanastu lat firma d&b audiotechnik kojarzy się z uznaną na całym świecie marką urządzeń nagłaśniających. Obecnie, dzięki intensywnym działaniom promocyjnym oraz opiniom zadowolonych - zarówno polskich jak i zagranicznych użytkowników, produkty marki d&b audiotechnik zagościły na polskim rynku nagłośnieniowym, zyskały duże uznanie. Firma z roku na rok ugruntowuje swoją pozycję w grupie liderów branży nagłośnieniowej.

Subskrybuj RSS - d&b audiotechnik