Jesteś tutaj

d&b audiotechnik

Komunikat o błędzie

Strict warning: Only variables should be passed by reference w konsbud_logo() (linia 111 z /home/konsaud/konsbud_marki/sites/all/modules/konsbud_custom/konsbud_custom.module).
  • OFF Festival to wydarzenie muzyczne zainicjowane przez Artura Rojka. Obejmuje szeroko rozumianą muzykę alternatywną. Od pierwszej edycji dostarczeniem nagłośnienia zajmuje się firma Prosound z Krakowa, która w tym roku po raz kolejny zdecydowała się użyć systemów d&b audiotechnik.

  • 1 lipca w krakowskiej Tauron Arenie odbył się koncert zespołu Deep Purple, goszczącego w naszym kraju w ramach pożegnalnej trasy "Long Goodbye Tour".

  • Open’er Festival to największy i najbardziej rozpoznawalny festiwal muzyczny w Polsce, na którym co roku goszczą gwiazdy z całego świata. Za nagłośnienie scen w tym roku po raz kolejny odpowiadała firma GMB Pro Sound, która zdecydowała się użyć systemów d&b audiotechnik na Tent Stage i Alter Stage.

W przypadku marki d&b audiotechnik skojarzenia liter z jednostką miary natężenia dźwięku jest jak najbardziej trafnym pomysłem.

Od kilkanastu lat firma d&b audiotechnik kojarzy się z uznaną na całym świecie marką urządzeń nagłaśniających. Obecnie, dzięki intensywnym działaniom promocyjnym oraz opiniom zadowolonych - zarówno polskich jak i zagranicznych użytkowników, produkty marki d&b audiotechnik zagościły na polskim rynku nagłośnieniowym, zyskały duże uznanie. Firma z roku na rok ugruntowuje swoją pozycję w grupie liderów branży nagłośnieniowej.

Subskrybuj RSS - d&b audiotechnik