Highlights small

Jesteś tutaj

O marce

Komunikat o błędzie

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable w konsbud_logo() (linia 95 z /home/konsaud/konsbud_marki/sites/all/modules/konsbud_custom/konsbud_custom.module).
  • Notice: Only variables should be passed by reference w konsbud_logo() (linia 98 z /home/konsaud/konsbud_marki/sites/all/modules/konsbud_custom/konsbud_custom.module).

Przez ponad 35 lat firma Allen&Heath wyprodukowała wiele innowacyjnych mikserów, znanych na całym świecie dzięki doskonałemu brzmieniu, funkcjonalności oraz jakości wykonania.

Allen & Heath swoje wysokie notowania na rynku zawdzięcza produktom wyróżniającym się niezwykle korzystną relacją ceny i jakości. W wyniku wysokiej dbałości o najdrobniejsze nawet szczegóły, z czego firma jest znana, prodykty tej firmy charakteryzują się doskonałym wykonaniem. Filozofia marki skupia się w głównej mierze na wykorzystaniu najnowszych technologii i poszukiwaniu coraz to nowych, ciekawych rozwiązań. Przykładem są serie konsolet cyfrowych dLive i SQ, które szybko zdobyły uznanie rynku.

Dla profesjonalistów i półprofesjonalistów

Produkty Allen & Heath dedykowane profesjonalistom są wykorzystywane podczas koncertów, festiwali oraz w instalacjach stałych na całym świecie. Sprzęt zyskał popularność wśród użytkowników dzięki przyjaznej i intuicyjnej obsłudze, szerokim możliwościom jakie dają urządzenia i ciekawym rozwiązaniom technicznym.

Produkty Allen & Heath są kierowane również do odbiorców półprofesjonalnych. W głównej mierze dzięki wprowadzeniu do oferty firmy mikserów z serii ZED. Wszystko to przy zachowaniu legendarnej jakości i brzmienia Allen & Heath. Stwarza to możliwość dla osób, które rozpoczynają swoją sceniczną przygodę z realizacją dźwięku cieszenia się najwyższej klasy rozwiązaniami.

Oferta

Allen & Heath to jeden z czołowych producentów profesjonalnych konsolet cyfrowych, mikserów audio, powermikserów oraz sprzętu DJ-skiego.

Firma ma w swojej ofercie budżetowe miksery emisyjne i produkcyjne z serii XB oraz miksery odsłuchowe, które są powszechnie wykorzystywane w instalacjach broadcastowych.

Jedną z marek firmy Allen & Heath jest Xone. Jest to marka sprzętu DJ-skiego. Gama produktów Xone obejmuje miksery, kontrolery oraz słuchawki dla DJ-ów. Miksery z serii Xone można zobaczyć w riderach technicznych najlepszych DJ-ów. Są wykorzystywane podczas prestiżowych imprez oraz w wielu znanych klubach na całym świecie. Począwszy od miksera Xone:92, który jest znany w branży, po przełomowy Xone:DB4, firma Allen & Heath stale wyznacza standardy jakości brzmienia, innowacji i wytrzymałości.

Strona producenta: www.allen-heath.com