Highlights small

Jesteś tutaj

ALLEN & HEATH udostępnił oprogramowanie firmware AHM V1.2 oraz System Manager!

Komunikat o błędzie

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable w konsbud_logo() (linia 95 z /home/konsaud/konsbud_marki/sites/all/modules/konsbud_custom/konsbud_custom.module).
  • Notice: Only variables should be passed by reference w konsbud_logo() (linia 98 z /home/konsaud/konsbud_marki/sites/all/modules/konsbud_custom/konsbud_custom.module).
20-04-2022

AHM SYSTEM MANAGER V1.2  i CUSTOM CONTROL V1.2.6

ALLEN & HEATH udostępnił oprogramowanie firmware AHM V1.2 oraz oprogramowanie System Manager!

Wersja V1.2 zawiera wsparcie dla AHM-16 i AHM-32, wsparcie dla kart MADI i SLink, powiadomienia e-mail, ulepszone funkcje bibliotek i wiele innych.

Więcej informacji:

https://www.allen-heath.com/ahm-series/#software

Custom Control V1.26 to aktualizacja oprogramowania Custom Control.

Więcej informacji:

https://www.allen-heath.com/custom-control/software/

AHM-32 i AHM-16 to nowe, potężne procesory Matrix Audio, które zachowując skalowalność I/O, zarządzanie, obsługę i rozwiązania protokołu Dante, w pełni współpracują ze znanymi i sprawdzonymi rozwiązaniami A&H.

Wykorzystując technologię procesora matryc audio, AHM-64, AHM-32 i AHM-16 rozbudowują spektrum urządzeń do zastosowań instalacyjnych audio - od pojedynczej sali konferencyjnej po cały kampus, z naciskiem na prostotę programowania i sterowania oraz możliwość rozbudowy sieci audio i funkcji I/O.