Jesteś tutaj

NTi Audio

Komunikat o błędzie

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable w konsbud_logo() (linia 95 z /home/konsaud/konsbud_marki/sites/all/modules/konsbud_custom/konsbud_custom.module).
  • Notice: Only variables should be passed by reference w konsbud_logo() (linia 98 z /home/konsaud/konsbud_marki/sites/all/modules/konsbud_custom/konsbud_custom.module).
  • Room Acoustics Reporter to oprogramowanie komputerowe do tworzenia raportów z pomiarów czasu pogłosu i analizy widma odpowiedzi częstotliwościowej. Oprogramowanie wspiera akustyków
    i ekspertów w wizualizacji i szczegółowej ocenie danych pomiarowych zarejestrowanych za pomocą miernika poziomu dźwięku.

  • Wszechstronne funkcje pomiarowe akustyki pomieszczeń i budynków, a także łączność z Internetem sprawiają, że miernik poziomu dźwięku i analizator akustyczny XL3 klasy 1 jest idealnym rozwiązaniem dla profesjonalistów z dziedziny akustyki oraz do monitorowania hałasu.

  • Bezpłatnie TA Option! Oferta obowiązuje do 31 grudnia 2022!

NTi Audio AG jest wiodącym producentem profesjonalnych rozwiązań pomiarowych i testowych, które są tworzone z myślą o branży audio i akustycznej.

Portfolio obejmuje bogaty asortyment urządzeń pomiarowych, które mogą mieć szerokie spektrum zastosowań m.in. instalacje elektroakustyczne, akustyka pomieszczeń i budowlana, monitorowanie hałasu, pro audio, dźwięk na żywo, broadcast i studio, przemysł, testowanie produktów.

Subskrybuj RSS - NTi Audio