Jesteś tutaj

NTi Audio

Komunikat o błędzie

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable w konsbud_logo() (linia 95 z /home/konsaud/konsbud_marki/sites/all/modules/konsbud_custom/konsbud_custom.module).
  • Notice: Only variables should be passed by reference w konsbud_logo() (linia 98 z /home/konsaud/konsbud_marki/sites/all/modules/konsbud_custom/konsbud_custom.module).
  • Podczas dużych zawodów sportowych, takich jak igrzyska olimpijskie, w centrum uwagi zawsze byli sportowcy i ich wyniki. Oprócz samych rywalizacji i ich wyników widzowie oczekują też, aby komentatorzy udzielali ciekawych, zrozumiałych wyjaśnień.

  • Jakub Krzywak z Realizator.pl rozmawia z Przemkiem Komendułą opiekunem marki NTi Audio w Konsbud-Audio o tym, w jakich obszarach możemy użyć XL2 oraz z jakimi problemami mierzą się inżynierowie zajmujący się pomiarami akustycznymi.

  • Pomiary akustyczne w Polsce to temat rzeka. Wielu z nas korzysta z urządzeń pomiarowych w reżyserkach, monitorując poziom SPL, ale wciąż nie ma wytycznych w tym zakresie, które byłyby przestrzegane. NTi Audio specjalizuje się w urządzeniach pomiarowych i oferuje mierniki najwyższej klasy.

NTi Audio AG jest wiodącym producentem profesjonalnych rozwiązań pomiarowych i testowych, które są tworzone z myślą o branży audio i akustycznej.

Portfolio obejmuje bogaty asortyment urządzeń pomiarowych, które mogą mieć szerokie spektrum zastosowań m.in. instalacje elektroakustyczne, akustyka pomieszczeń i budowlana, monitorowanie hałasu, pro audio, dźwięk na żywo, broadcast i studio, przemysł, testowanie produktów.

Subskrybuj RSS - NTi Audio