Highlights small

Jesteś tutaj

Allen & Heath dLive na Pol’And’Rock 2018

Komunikat o błędzie

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable w konsbud_logo() (linia 107 z /home/konsaud/konsbud_marki/sites/all/modules/konsbud_custom/konsbud_custom.module).
  • Notice: Only variables should be passed by reference w konsbud_logo() (linia 112 z /home/konsaud/konsbud_marki/sites/all/modules/konsbud_custom/konsbud_custom.module).
09-08-2018

Organizowany przez Jurka Owsiaka Pol’And’Rock Festival to jeden z największych festiwali w Polsce. 3 dni koncertów polskich i zagranicznych wykonawców są podziękowaniem dla wolontariuszy WOŚP i wielkim świętem muzyki. Na czterech scenach w pierwszy weekend sierpnia przewinęło się ponad 100 formacji, a w festiwalu wzięło udział kilkaset tysięcy osób.

Chętnie wybieranym mikserem na festiwalu był dLive. Podczas koncertów Krzysztofa Zalewskiego i zespołu Hunter na stanowisku FOH użyto systemów Allen & Heath. Realizatorem Zalewskiego jest Krzysztof Białobrzewski, który od roku wykorzystuje powierzchnię Allen & Heath dLive C3500 wraz z MixRack’iem CDM32 na każdym występie artysty. Z kolei Marcin Płoński, który współpracuje z Hunterem, korzystał podczas koncertu w Kostrzynie z powierzchni dLive S3000 i MixRacka DM48. „Cenię sobie to, że konsoleta jest prosta i intuicyjna, a jednocześnie posiada nowoczesne rozwiązania i potężną moc”, podsumowuje „Marcel” Płoński.