Highlights small

Jesteś tutaj

Rozmowa Macieja Wardy z Top Guitar z naszym specjalistą Jackiem Majewskim

Komunikat o błędzie

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable w konsbud_logo() (linia 95 z /home/konsaud/konsbud_marki/sites/all/modules/konsbud_custom/konsbud_custom.module).
  • Notice: Only variables should be passed by reference w konsbud_logo() (linia 98 z /home/konsaud/konsbud_marki/sites/all/modules/konsbud_custom/konsbud_custom.module).
26-10-2022

Międzynarodowy Festiwal Producentów Muzycznych Festiwal Soundedit ’22 już tuż tuż! W ramach festiwalu Soundedit'22 odbędą się warsztaty i szkolenia branżowe.

4-5 listopada 2022
Hotel DoubleTree by Hilton, Łódź.

Prelegentem z ramienia Konsbud Audio i Genelec Polska będzie nasz specjalista - Jacek Majewski.
Tematyka naszych wykładów i prezentacji:
Dobór, lokalizacja, kalibracja i indywidualne odsłuchy monitorów studyjnych Genelec.
Mastering w trudnym środowisku odsłuchowym.
Zapraszamy do sali D! Wydarzenie jest bezpłatne!

Link do rejestacji:

https://tiny.pl/w9ppb

Wywiad z Jackiem na temat zbliżającego się wykładu w ramach Soundedit'22 ukazał się w magazynie Top Guitar. Zapraszamy do lektury:

"(...)Na Soundedit pokażemy urządzenia z najwyższej półki technologicznej – monitory współosiowe The Ones w połączeniu z niezwykłym systemem niskotonowym Adaptive Woofer Systen W371. Zaprezentujemy również działanie systemu automatycznej kalibracji na przykładzie klasycznego zestawu 5.1. (...)
Patrząc na moje wieloletnie doświadczenie mogę powiedzieć, że nie ma w tej chwili na rynku skuteczniejszego rozwiązania poprawiającego wiarygodność środowiska odsłuchowego zintegrowanego w obrębie jednego producenta."

Link do wywiadu:

https://tiny.pl/w9p13