Highlights small

Jesteś tutaj

Premiera oprogramowania Genelec GLM 4.2 i wielokanałowego interfejsu 9301B!

Komunikat o błędzie

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable w konsbud_logo() (linia 95 z /home/konsaud/konsbud_marki/sites/all/modules/konsbud_custom/konsbud_custom.module).
  • Notice: Only variables should be passed by reference w konsbud_logo() (linia 98 z /home/konsaud/konsbud_marki/sites/all/modules/konsbud_custom/konsbud_custom.module).
18-05-2022

Genelec, światowy lider w dziedzinie profesjonalnego monitoringu, dzięki wprowadzeniu nowych narzędzi - oprogramowania do zarządzania głośnikami GLM 4.2 oraz nowego wielokanałowego interfejsu AES/EBU 9301B - sprawił, że konfigurowanie i zarządzanie systemami Smart Active Monitoring stało się jeszcze bardziej przyjazne dla użytkownika.

To narzędzia, które przenoszą systemy monitoringu na wyższy poziom.

Inteligentne monitory aktywne Genelec od dawna są standardem w branży producenckiej ze względu na ich wyjątkowo neutralne brzmienie oraz na ścisłą integrację monitorów SAM z oprogramowaniem systemu GLM, które umożliwia ich dokładną kalibrację pod względem poziomu, opóźnienia i charakterystyki częstotliwościowej.

Aktualizacja GLM 4.2 wprowadza wiele nowych funkcji, w tym raport akustyczny GRADE™ Room Acoustic Report, zdalne sterowanie parametrami monitorów oraz udoskonaloną kalibrację grup monitorów i subwooferów.

Podczas procesu kalibracji monitorów powstaje raport GRADE™ Room Acoustic Report, który stanowi kompleksową analizę właściwości akustyki pomieszczenia w odniesieniu do konkretnego zestawu monitorów.

Kolejną istotną funkcją nowej wersji oprogramowania GLM jest możliwość zaawansowanej współpracy z dowolnym kontrolerem MIDI, dzięki czemu można zdalnie sterować funkcjami systemu kalibracji.

Interfejs 9301B współpracuje z subwooferami aktywnymi Genelec z serii 7300. Obsługuje do 16 kanałów, pojedynczy 9301B umożliwia zatem obsługę popularnych formatów 16-kanałowych, takich jak 9.1.6 z jednego subwoofera, a dodatkowy 9301B zapewnia kompatybilność z większymi, takimi jak 22.2.

Zapraszamy do kontaktu:
Jacek Majewski
j.majewski@konsbud-audio.com.pl
tel. 785 50 40 90