Highlights small

Jesteś tutaj

O marce

Komunikat o błędzie

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable w konsbud_logo() (linia 95 z /home/konsaud/konsbud_marki/sites/all/modules/konsbud_custom/konsbud_custom.module).
  • Notice: Only variables should be passed by reference w konsbud_logo() (linia 98 z /home/konsaud/konsbud_marki/sites/all/modules/konsbud_custom/konsbud_custom.module).
Nowoczesne konsolety emisyjne i produkcyjne dla stacji radiowych i telewizyjnych. Cyfrowe sieci dźwiękowe.

Firma DHD Deubner Hoffmann Digital GmbH z siedzibą w Lipsku projektuje i produkuje cyfrowe studyjne urządzenia audio do zastosowań profesjonalnych w radiu i telewizji. Jej klientami są nadawcy publiczni oraz komercyjni na całym świecie. Konstrukcja systemów DHD opiera się na najnowszych rozwiązaniach technicznych. Systemy DHD budowane są w sposób modularny, umożliwiający precyzyjny dobór komponentów niezbędnych do właściwego funkcjonowania stacji i uniknięcie ponoszenia kosztów funkcjonalności, która nie byłaby wykorzystywana.

 

Współczesne konsolety firmy DHD oferują funkcjonalność sieci dźwiękowej (rutera) bez ponoszenia dodatkowych nakładów. Wszystkie urządzenia stanowią strukturę rozproszoną, łączone w prosty i tani sposób za pomocą kabla typu komputerowego CAT5/CAT. Za pomocą jednego przewodu transmitowane są dane audio, dane sterujące oraz zasilanie.

 

Budując atrakcyjność cenową produktów w oparciu  o możliwość precyzyjnego doboru urządzeń oraz obniżenie kosztów instalacji, firma DHD absolutnie bezkompromisowo podchodzi do kwestii jakości. Wewnętrze przetwarzanie dźwięku odbywa się z rozdzielczością 40 bitów w arytmetyce zmiennoprzecinkowej, co czyni urządzenia DHD perfekcyjnie brzmiącymi, niezależnie od rodzaju muzyki lub innej treści

 

 52/RX

 

 Do produkcji urządzeń wykorzystywane są najwyższej jakości komponenty (przetworniki, tłumiki, enkodery, przyciski) renomowanych producentów (Burr-Brown, Penny & Giles, NKK, EAO). Tak ujęta strategia daje możliwość sprzedawania trwałych urządzeń o słynnej „niemieckiej jakości” w czasach, kiedy podstawowym kryterium wyboru wielu klientów jest cena.

Strona producenta: www.dhd-audio.de