Highlights small

Jesteś tutaj

Nowy partner DHD audio we Włoszech

Komunikat o błędzie

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable w konsbud_logo() (linia 95 z /home/konsaud/konsbud_marki/sites/all/modules/konsbud_custom/konsbud_custom.module).
  • Notice: Only variables should be passed by reference w konsbud_logo() (linia 98 z /home/konsaud/konsbud_marki/sites/all/modules/konsbud_custom/konsbud_custom.module).
17-11-2021

„Bardzo się cieszymy, że możemy powitać BVMEDIA w zespole naszych dystrybutorów” – komentuje Christoph Gottert, szef sprzedaży międzynarodowej w DHD. „Jestem przekonany, że doświadczony i wysoce zmotywowany zespół BVMEDIA zwiększy dostępność naszych produktów na całym półwyspie włoskim”.

„Rozwiązania DHD w zakresie miksowania dźwięku, routingu i sieci oferują wiele zaawansowanych funkcjonalności”, dodaje Roberto Zeccara, starszy kierownik produkcji i specjalista ds. mediów w BVMEDIA. „Produkty DHD są łatwe do zainstalowania, niezależnie od skali - od pojedynczego miksera po system obejmujący wiele studiów połączonych w sieć.”

„Użytkownicy oceniają panele TFT LCD jako bardzo przejrzyste i logiczne, zwłaszcza gdy muszą podejmować szybkie decyzje produkcyjne podczas pracy na żywo. Modułowe panele sterowania i procesory DHD ułatwiają rekonfigurację lub rozbudowę systemu i dostosowanie do różnych workflow’ów.

„Również cena DHD jest atrakcyjna, w porównaniu ze starszą infrastrukturą audio, którą systemy DHD coraz częściej zastępują”.