Highlights small

Jesteś tutaj

Nowości od DHD Audio: RX2 i SX2

Komunikat o błędzie

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable w konsbud_logo() (linia 95 z /home/konsaud/konsbud_marki/sites/all/modules/konsbud_custom/konsbud_custom.module).
  • Notice: Only variables should be passed by reference w konsbud_logo() (linia 98 z /home/konsaud/konsbud_marki/sites/all/modules/konsbud_custom/konsbud_custom.module).
26-09-2018

Firma DHD Audio podczas IBC pokazała 2 nowe miksery audio dla broadcastu. RX2 to wszechstronny, wielkoformatowy mikser, który idealnie sprawdzi się we współczesnych studiach emisyjnych, reżyserkach i wozach transmisyjnych. Każda sekcja miksera jest wyposażona w duży 10-calowy ekran dotykowy, który można skonfigurować według swoich potrzeb. Konsoleta jest modularna – RX2 można przygotować w kompaktowej wersji 6-tłumikowej, a największym dostępnym rozmiarem jest wersja 60-tłumikowa. Uzupełnieniem miksera jest dedykowane oprogramowanie Toolbox9, które umożliwia zaawansowaną, indywidualną konfigurację modułów i poszczególnych funkcjonalności konsolety.

Więcej: DHD Audio RX2

SX2 to kompaktowa, budżetowa konsoleta stworzona z myślą o mniejszych studiach radiowych, wozach transmisyjnych i stacjach roboczych. Mikser jest dostępny w wersji 4 – 16 tłumikowej. Jednostka łączy w sobie processing DSP i interfejsy wejść i wyjść. Zaletą silnika I/O jest łatwość połączeń. Mikser posiada gniazda XLR, porty USB i Toslink, a także możliwość połączeń wielokanałowych (MADI, Gigabit Audio, APC, Dante).

Więcej: DHD Audio SX2