Highlights small

Jesteś tutaj

O marce

Komunikat o błędzie

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable w konsbud_logo() (linia 95 z /home/konsaud/konsbud_marki/sites/all/modules/konsbud_custom/konsbud_custom.module).
  • Notice: Only variables should be passed by reference w konsbud_logo() (linia 98 z /home/konsaud/konsbud_marki/sites/all/modules/konsbud_custom/konsbud_custom.module).

NTi Audio AG jest wiodącym producentem profesjonalnych rozwiązań pomiarowych i testowych, które są tworzone z myślą o branży audio i akustycznej. Portfolio obejmuje bogaty asortyment urządzeń pomiarowych, które mogą mieć szerokie spektrum zastosowań.

 

NTi Audio dostarcza innowacyjnych rozwiązań pomiarowych przeznaczonych do:

•    instalacji elektroakustycznych
•    monitorowania hałasu
•    koncertów
•    akustyki budowlanej i pomieszczeń
•    zastosowań przemysłowych np. działy badań i rozwoju, kontroli jakości

 

NTi Audio powstało w 2000 roku w Lichtensteinie w wyniku wydzielenia się z firmy Neutrik AG. Firma została założona przez grupę pasjonatów, a jednocześnie doskonałych inżynierów, którzy od początku mieli ambicję tworzenia wysokiej jakości urządzeń pomiarowych w racjonalnej cenie. Organizacja jest kierowana z myślą o zapewnieniu perfekcyjnych urządzeń i satysfakcji klienta, dlatego znaczące zasoby są poświęcane na badania nad nowymi technologiami oraz stałe udoskonalanie już istniejących systemów pomiarowych. Celem jest oferowanie produktów i know-how, które spełniają najwyższe światowe standardy zapewniając jednocześnie odpowiednie wsparcie swoim klientom lokalnie. Regularne szkolenia i publikacje internetowe pokrywają zarówno podstawowe jak i zaawansowane zagadnienia dotyczące akustyki i audio.

 

Strona producenta: www.nti-audio.com