Highlights small

Jesteś tutaj

Nowy miernik poziomu dźwięku XL3 klasy 1

Komunikat o błędzie

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable w konsbud_logo() (linia 95 z /home/konsaud/konsbud_marki/sites/all/modules/konsbud_custom/konsbud_custom.module).
  • Notice: Only variables should be passed by reference w konsbud_logo() (linia 98 z /home/konsaud/konsbud_marki/sites/all/modules/konsbud_custom/konsbud_custom.module).
02-12-2022

XL3 to profesjonalny miernik poziomu dźwięku i analizator akustyczny przeznaczony do pomiarów hałasu, akustyki pomieszczeń i zastosowań związanych z akustyką budynków. Intuicyjny interfejs użytkownika jest zoptymalizowany pod kątem podstawowych aplikacji do monitorowania hałasu, a także oferuje zaawansowane narzędzia analityczne dla profesjonalistów. Miernik poziomu dźwięku jest w pełni sieciowy, dzięki czemu umożliwia obsługę i dostęp do danych z dowolnego urządzenia mobilnego.

 

Cechy

  • Dotykowy wyświetlacz
  • Pomiar jednozakresowy
  • Zintegrowany serwer WWW i serwer plików
  • 8 godzin pracy na baterii

 

 XL3 youtube

 

Inteligentny interfejs użytkownika

 

Inteligentny interfejs użytkownika Xl3

 

Duży kolorowy wyświetlacz dotykowy IPS o przekątnej 4,3" oferuje rozdzielczość 480 x 800 pikseli. Pozwala to na intuicyjne sterowanie wszystkimi funkcjami pomiarowymi
i przedstawia odczyty poziomu hałasu dużymi, wyraźnymi cyframi. Wybierz pomiędzy tradycyjnym białym, niebieskim lub czarnym motywem tła - podobnie jak w smartfonie. Dodatkowa dotykowa klawiatura z ośmioma przyciskami steruje typowymi funkcjami przyrządu, takimi jak włączanie/wyłączanie zasilania XL3 oraz uruchamianie/zatrzymywanie pomiaru.

 

Bądź połączony

XL3 posiada zintegrowany serwer sieciowy i serwer plików, do których można uzyskać dostęp za pośrednictwem wbudowanej łączności Wi-Fi lub LAN. Wystarczy użyć preferowanej przeglądarki internetowej i połączyć się z miernikiem poziomu dźwięku za pośrednictwem usługi NTi Connect. Instrumentem może sterować uprawniony użytkownik z dowolnego miejsca na świecie. Alternatywnie można połączyć się bezpośrednio z adresem IP urządzenia poprzez sieć lokalną – np. w akustyce budynków pomiar poziomu dźwięku uderzeniowego można rozpocząć bezpośrednio z pomieszczenia nadawczego.

 

NTi Connect

 

Wszystkie dane pomiarowe można łatwo pobrać bez przerywania trwającego pomiaru. Aby rejestrować panujące warunki pogodowe, można dodać stację pogodową. Dodatkowo, XL3 online automatycznie synchronizuje się z czasem rzeczywistym za pomocą protokołu ntp. To i opcjonalne interfejsy API do sterowania przyrządem w celu pobierania historycznych i bieżących danych dotyczących hałasu, dźwięku i pogody upraszczają integrację z systemami monitorowania.

 

NTi Connect XL3 online

Podłącz i wykonaj swój pierwszy pomiar z XL3 tutaj:

 

Live Demo XL3 Acoustic Analyzer


Hasło: 1111

 

Otwarty format danych

Wszystkie dane pomiarowe są przechowywane w otwartym formacie txt na wymiennej karcie SD o pojemności 32 GB do pobrania przez USB-C. Pojemność tę można zwiększyć do terabajtów za pomocą większej karty SD lub zewnętrznego dysku SSD. Dodatkowo rejestrowany jest sygnał audio.

XL3 jest zoptymalizowany pod kątem integracji z niestandardowymi aplikacjami do monitorowania hałasu — odczyty poziomu dźwięku mogą być opcjonalnie przesyłane strumieniowo w wydajnym formacie binarnym. Jednocześnie dźwięk na żywo jest dostępny online w celu identyfikacji uciążliwych źródeł hałasu.

 

Szwajcarska precyzja

Ten miernik poziomu dźwięku opiera się na procesorze i wyświetlaczu, wykonanych w najnowszej technologii, po to aby zapewnić jeszcze lepszą wygodę użytkowania.
Nowoczesny sprzęt w solidnej obudowie zapewnia precyzyjne próbkowanie danych z częstotliwością 96 kHz w 32-bitowej rozdzielczości. Dzięki zakresowi częstotliwości od 0,3 Hz do 45 kHz, XL3 jest przygotowany do pomiarów w podczerwieni i ultradźwiękach. Dzięki jednozakresowemu systemowi pomiaru i technologii ASD automatycznie odczytującej dane kalibracyjne z podłączonego mikrofonu pomiarowego, analizator akustyczny XL3 jest dla profesjonalistów zajmujących się pomiarami hałasu jak szwajcarski scyzoryk.

 

 

XL3 front

 

Aby uzyskać więcej informacji, prosimy o kontakt:

Przemysław Komenduła

kom. +48 785 750 565

email: przemek_nti(at)konsbud-audio.com.pl