Jesteś tutaj

Allen & Heath

Komunikat o błędzie

Strict warning: Only variables should be passed by reference w konsbud_logo() (linia 103 z /home/konsaud/konsbud_marki/sites/all/modules/konsbud_custom/konsbud_custom.module).
  • Allen & Heath udostępnił ważną aktualizację firmware’u dla serii dLive. Nowe oprogramowanie zawiera między innymi edytor PC ‘dLive Director’ pozwalający zarówno na edycję offline, jak i miksowanie za pomocą komputera bez powierzchni. Kolejnymi nowościami są: modelowanie przedwzmacniaczy dostępne na wszystkich 128 kanałach, miksowanie w trybie 5.1 surround oraz dedykowane grupy mutujące.

  • Firma Allen & Heath ogłosiła szereg znaczących ulepszeń funkcji oraz ekosystemu dla kompaktowych cyfrowych mikserów z serii Qu. Oprócz nowego firmware’u V1.9 pojawiło się kilka kluczowych aktualizacji dla aplikacji Qu-Pad, presety mikrofonowe wiodących mikrofonów (Shure, Sennheiser), usprawniony DAW Control dla Windowsa i nowa, konfigurowalna aplikacja Qu-Control do zastosowań instalacyjnych.

  • Z przyjemnością informujemy, że warszawska firma Craftman kupiła konsoletę dLive S7000 wraz z MixRackiem DM64. Pierwsze imprezy na nowej konsolecie firma ma już za pasem – w tym ekskluzywne wydarzenie „Bal Połowinkowy Politechniki Warszawskiej”. Relacje z kolejnych wydarzeń już wkrótce.

Allen & Heath to jeden z czołowych producentów profesjonalnych konsolet cyfrowych, mikserów audio, powermikserów oraz sprzętu DJ-skiego.

Firma Allen & Heath swoje wysokie notowania na rynku zawdzięcza produktom wyróżniającym się niezwykle korzystną relacją ceny i jakości. W wyniku wysokiej dbałości o najdrobniejsze nawet szczegóły, z czego firma jest znana, prodykty tej firmy charakteryzują się doskonałym wykonaniem. Filozofia marki skupia się w głównej mierze na wykorzystaniu najnowszych technologii i poszukiwaniu coraz to nowych, ciekawych rozwiązań. Przykładem jest nowa seria kompaktowych konsolet cyfrowych GLD i Qu, która już zdobyła uznanie rynku.

 

Subskrybuj RSS - Allen & Heath