Jesteś tutaj

Genelec

Komunikat o błędzie

Strict warning: Only variables should be passed by reference w konsbud_logo() (linia 103 z /home/konsaud/konsbud_marki/sites/all/modules/konsbud_custom/konsbud_custom.module).
  • Spritmuseum – taką nazwę nosi miejsce dedykowane relacji Szwecji z alkoholem. Mieści się w dwóch osiemnastowiecznych budynkach i opowiada o historii, produkcji i konsumpcji wszystkich rodzajów napojów alkoholowych. W muzeum można się też dowiedzieć o tradycjach związanych z piciem alkoholu, pijackich piosenkach, jedzeniu, jakie konsumowało się wraz z piciem. Zwiedzający mogą zwiększyć autentyczność wrażeń próbując różnych likierów. Miejsce zostało ostatnio wyposażone w serię 4000 Genelec.

  • Zapraszamy do obejrzenia filmu ze stoiska Genelec na targach Prolight+Sound we Frankfurcie. Mowa o m.in. najnowszym 8430A (audio over IP), rewolucyjnym 8351A oraz 1236A - gabarytowo największym monitorze w ofercie Genelec.

  • Na targach ISE 2016 firma Genelec zaprezentowała nowe monitory, model 8430. Oprócz tego, że są to najnowsze zestawy w serii SAM, są to pierwsze monitory studyjne, które można podłączyć bezpośrednio do cyfrowej sieci dźwiękowej AoIP.

 

Firma Genelec zajmuje się produkcją najwyższej jakości monitorów studyjnych. Jest to jeden z nielicznych światowych producentów, dający użytkownikom gwarancję otrzymania sprzętu najwyższej jakości.

Firma Genelec zajmuje się produkcją najwyższej jakości monitorów studyjnych. Jest to jeden z nielicznych światowych producentów, dający użytkownikom gwarancję otrzymania sprzętu najwyższej jakości. Instalacje akustyczne oraz tworzone w oparciu o produkty Genelec systemy odsłuchowe audio to gwarancja komfortowej pracy w studio, niezawodności użytkowania oraz satysfakcjonujące efekty w postaci nagrań.

Subskrybuj RSS - Genelec