Jesteś tutaj

Genelec

Komunikat o błędzie

Strict warning: Only variables should be passed by reference w konsbud_logo() (linia 103 z /home/konsaud/konsbud_marki/sites/all/modules/konsbud_custom/konsbud_custom.module).
  • Na szkoleniu dowiesz się m.in. co to jest referencyjny monitor odsłuchowy i jak dobrać monitory do swojego studia.

  • Monitor bliskiego pola 1032A został wprowadzony w 1992 roku i od razu uznano go za kamień milowy serii Genelec 1000 – oferował potężniejszą moc, 10-calowy głośnik i większą kierunkowość niż jego mniejszy brat, legendarny 1031. Teraz nowy 1032C łączy współczesne technologie z niezrównanymi cechami oryginału.

  • Genelec, od czterech dekad lider w dziedzinie aktywnych monitorów odsłuchowych, z dumą prezentuje nową serię The Ones. Do znanego już, wielokrotnie nagradzanego 8351, dołączają 8331 i 8341 – najmniejsze na świecie trójdrożne monitory współosiowe.

 

Firma Genelec zajmuje się produkcją najwyższej jakości monitorów studyjnych. Jest to jeden z nielicznych światowych producentów, dający użytkownikom gwarancję otrzymania sprzętu najwyższej jakości.

Firma Genelec zajmuje się produkcją najwyższej jakości monitorów studyjnych. Jest to jeden z nielicznych światowych producentów, dający użytkownikom gwarancję otrzymania sprzętu najwyższej jakości. Instalacje akustyczne oraz tworzone w oparciu o produkty Genelec systemy odsłuchowe audio to gwarancja komfortowej pracy w studio, niezawodności użytkowania oraz satysfakcjonujące efekty w postaci nagrań.

Subskrybuj RSS - Genelec