Jesteś tutaj

Genelec

Komunikat o błędzie

Strict warning: Only variables should be passed by reference w konsbud_logo() (linia 103 z /home/konsaud/konsbud_marki/sites/all/modules/konsbud_custom/konsbud_custom.module).
  • The Ones to najbardziej kompaktowe trzydrożne monitory studyjne na świecie. Pierwsze, które łączą ukryte w obudowie woofery z koaksjalnym głośnikiem średnio- i wysokotonowym. Dostarczają najlepszy dźwięk z punktowego źródła.

  • Firma Genelec, producent wysokiej jakości monitorów odsłuchowych, angażuje się w działalność edukacyjną w wielu krajach, między innymi poprzez współpracę z najlepszymi uczelniami szkolącymi realizatorów dźwięku, dzieląc się swoją wiedzą teoretyczną i doświadczeniem we współpracy ze studiami nagraniowymi.

  • Genelec, lider w technologii aktywnych monitorów odsłuchowych, z przyjemnością ogłasza, że monitor studyjny 8430A Audio-over-IP SAM™ otrzymał nagrodę NAMM TEC za wybitne osiągnięcia techniczne w kategorii monitorów studyjnych.

 

Firma Genelec zajmuje się produkcją najwyższej jakości monitorów studyjnych. Jest to jeden z nielicznych światowych producentów, dający użytkownikom gwarancję otrzymania sprzętu najwyższej jakości.

Firma Genelec zajmuje się produkcją najwyższej jakości monitorów studyjnych. Jest to jeden z nielicznych światowych producentów, dający użytkownikom gwarancję otrzymania sprzętu najwyższej jakości. Instalacje akustyczne oraz tworzone w oparciu o produkty Genelec systemy odsłuchowe audio to gwarancja komfortowej pracy w studio, niezawodności użytkowania oraz satysfakcjonujące efekty w postaci nagrań.

Subskrybuj RSS - Genelec