Jesteś tutaj

Stagetec

Komunikat o błędzie

Strict warning: Only variables should be passed by reference w konsbud_logo() (linia 103 z /home/konsaud/konsbud_marki/sites/all/modules/konsbud_custom/konsbud_custom.module).
  • TopVision, firma specjalizująca się w transmisjach plenerowych dla berlińskiej telewizji, kupiła do swoich dwóch wozów transmisyjnych nowe karty DSP Stage Tec.

  • Stage Tec zaprezentował na targach Prolight+Sound 2017 nową konsoletę mikserską Avatus, wykorzystującą przełomową technologię i współczesną stylistykę. Avatus jest w pełni oparty na IP, ma 21-calowe ekrany dotykowe.

  • Targi IBC w Amsterdamie dobiegają końca. Byliśmy tam i z ogromną przyjemnością oglądaliśmy zarówno nowe produkty, jak i dotychczasową ofertę naszych producentów.

Najwyższej jakości konsolety mikserskie dla stacji telewizyjnych. Routery audio i rozległe sieci dźwiękowe. 

Stage Tec to niemiecka firma specjalizująca się w projektowaniu produkcji i integracji wysokiej klasy systemów audio do zastosowań profesjonalnych w radiu, telewizji, filmie, teatrach, centrach handlowych i kongresowych, obiektach użyteczności publicznej. Czołowym produktem tej firmy są cyfrowe konsolety mikserskie oraz  cyfrowe sieci dźwiękowe. 

Strona producenta: www.stagetec.com

Subskrybuj RSS - Stagetec