Jesteś tutaj

Allen & Heath

Komunikat o błędzie

Strict warning: Only variables should be passed by reference w konsbud_logo() (linia 103 z /home/konsaud/konsbud_marki/sites/all/modules/konsbud_custom/konsbud_custom.module).
  • PAteam (Proffesional Audio Team) to firma założona przez Krzysztofa Białobrzewskiego. Zajmuje się projektowaniem systemów nagłośnieniowych i elektroakustycznych, realizacją dźwięku, instalacjami elektroakustycznymi i dystrybucją. Profesjonalny stosunek do klienta zaważył na decyzji o zakupie cyfrowego systemu miksowania Allen & Heath dLive C Class.

  • Światowe Igrzyska Sportowe (The World Games) to wielkoformatowa, międzynarodowa impreza na wielką skalę. Jest nazywana świętem dyscyplin nieolimpijskich. Nagłośnieniem imponującej Ceremonii Otwarcia na Stadionie Wrocławskim zajęła się firma GMB Pro Sound.

  • Firma Audiomaster zajmuje się realizacją nagłośnienia i oświetlenia. Grzegorz Studencki, właściciel Audiomaster zdecydował się w kwietniu na zakup największej powierzchni z serii Allen & Heath dLive.

Allen & Heath to jeden z czołowych producentów profesjonalnych konsolet cyfrowych, mikserów audio, powermikserów oraz sprzętu DJ-skiego.

Firma Allen & Heath swoje wysokie notowania na rynku zawdzięcza produktom wyróżniającym się niezwykle korzystną relacją ceny i jakości. W wyniku wysokiej dbałości o najdrobniejsze nawet szczegóły, z czego firma jest znana, prodykty tej firmy charakteryzują się doskonałym wykonaniem. Filozofia marki skupia się w głównej mierze na wykorzystaniu najnowszych technologii i poszukiwaniu coraz to nowych, ciekawych rozwiązań. Przykładem jest nowa seria konsolet cyfrowych dLive, która już zdobyła uznanie rynku.

 

Subskrybuj RSS - Allen & Heath