Jesteś tutaj

Allen & Heath

Komunikat o błędzie

Strict warning: Only variables should be passed by reference w konsbud_logo() (linia 103 z /home/konsaud/konsbud_marki/sites/all/modules/konsbud_custom/konsbud_custom.module).
  • Jared Daly, realizator monitorowy zespołu Bring Me The Horizon, opowiada o szczegółach jego pracy z systemem dLive. Polecamy film!

  • Audiofeels rozpoczął właśnie serię koncertów On the Rocks! Pierwszy z nich odbył się na początku listopada w Sali Ziemi w Poznaniu, a do jego realizacji wykorzystano konsoletę dLive Allen & Heath S5000.

  • Clair Global to jedna z najpotężniejszych firm, które zajmują się realizacją tras koncertowych. Jednym z ich ostatnich zleceń jest amerykańska trasa zespołu Fifth Harmony “7/27 Tour”, do której wybrano system Allen & Heath dLive.

Allen & Heath to jeden z czołowych producentów profesjonalnych konsolet cyfrowych, mikserów audio, powermikserów oraz sprzętu DJ-skiego.

Firma Allen & Heath swoje wysokie notowania na rynku zawdzięcza produktom wyróżniającym się niezwykle korzystną relacją ceny i jakości. W wyniku wysokiej dbałości o najdrobniejsze nawet szczegóły, z czego firma jest znana, prodykty tej firmy charakteryzują się doskonałym wykonaniem. Filozofia marki skupia się w głównej mierze na wykorzystaniu najnowszych technologii i poszukiwaniu coraz to nowych, ciekawych rozwiązań. Przykładem jest nowa seria konsolet cyfrowych dLive, która już zdobyła uznanie rynku.

 

Subskrybuj RSS - Allen & Heath