Jesteś tutaj

d&b audiotechnik

Komunikat o błędzie

Strict warning: Only variables should be passed by reference w konsbud_logo() (linia 103 z /home/konsaud/konsbud_marki/sites/all/modules/konsbud_custom/konsbud_custom.module).
  • Natalia Nykiel to młoda piosenkarka, która w przeciągu ostatnich 3 lat podbiła rynek muzyki popularnej w Polsce. W październiku rozpoczęła się trasa koncertowa Total Tour, w ramach której Natalia wystąpi w 6 miastach. Nagłośnienie na całą trasę dostarcza firma GMB Pro Sound

  • W 2016 roku obiekt został wyposażony w nowy liniowy system nagłośnieniowy oparty na urządzeniach d&b audiotechnik serii Y, który pracuje na Scenie Dużej, a w roku 2017 dostarczono system nagłośnienia d&b audiotechnik serii T na Scenę Kameralną.

  • Maciej Marchewka, właściciel firmy Tibo Sound & Light z Wrocławia, zdecydował się kilka miesięcy temu na zakup systemu nagłośnieniowego Y d&b audiotechnik.

W przypadku marki d&b audiotechnik skojarzenia liter z jednostką miary natężenia dźwięku jest jak najbardziej trafnym pomysłem.

Od kilkanastu lat firma d&b audiotechnik kojarzy się z uznaną na całym świecie marką urządzeń nagłaśniających. Obecnie, dzięki intensywnym działaniom promocyjnym oraz opiniom zadowolonych - zarówno polskich jak i zagranicznych użytkowników, produkty marki d&b audiotechnik zagościły na polskim rynku nagłośnieniowym, zyskały duże uznanie. Firma z roku na rok ugruntowuje swoją pozycję w grupie liderów branży nagłośnieniowej.

Subskrybuj RSS - d&b audiotechnik