Jesteś tutaj

d&b audiotechnik

Komunikat o błędzie

Strict warning: Only variables should be passed by reference w konsbud_logo() (linia 103 z /home/konsaud/konsbud_marki/sites/all/modules/konsbud_custom/konsbud_custom.module).
  • Maciej Marchewka, właściciel firmy Tibo Sound & Light z Wrocławia, zdecydował się kilka miesięcy temu na zakup systemu nagłośnieniowego Y d&b audiotechnik.

  • Superheroes in concert to niezwykłe widowisko, łączące muzykę filmową, taniec i wirtualną rzeczywistość. Muzyce w wykonaniu Orkiestry Akademii Beethovenowskiej towarzyszyły pokazy tańca na podłogach LED. Podczas koncertu, po raz pierwszy na świecie, widzowie mieli okazję wejść w świat wirtualny ze swoimi ulubionymi superbohaterami.

  • Narzędzie Array verification zostało stworzone by pomóc uniknąć błędnych połączeń kablowych, zarówno podczas zastosowań live, jak i w instalacjach stałych. Dla użytkowników, którzy często montują system, zaprojektowano specjalną aplikację ArrayCalc Viewer, która umożliwia odczytywanie kluczowych danych dotyczących pozycji i zawieszenia zestawów na tabletach i smartfonach.

W przypadku marki d&b audiotechnik skojarzenia liter z jednostką miary natężenia dźwięku jest jak najbardziej trafnym pomysłem.

Od kilkanastu lat firma d&b audiotechnik kojarzy się z uznaną na całym świecie marką urządzeń nagłaśniających. Obecnie, dzięki intensywnym działaniom promocyjnym oraz opiniom zadowolonych - zarówno polskich jak i zagranicznych użytkowników, produkty marki d&b audiotechnik zagościły na polskim rynku nagłośnieniowym, zyskały duże uznanie. Firma z roku na rok ugruntowuje swoją pozycję w grupie liderów branży nagłośnieniowej.

Subskrybuj RSS - d&b audiotechnik