Jesteś tutaj

Avid Pro Audio

Komunikat o błędzie

Strict warning: Only variables should be passed by reference w konsbud_logo() (linia 103 z /home/konsaud/konsbud_marki/sites/all/modules/konsbud_custom/konsbud_custom.module).
  • Jaką wersję oprogramowania po Pro Tools 12 zaproponuje Avid? Na pewno nie wersję 13. Zamiast tego, wraz z początkiem roku dostaliśmy zmianę sposobu numerowania, zgodnego z rokiem i miesiącem aktualizacji. I tak, na targach NAMM Avid zaprezentował Pro Tools 2018.1.

  • ALT-J to indie-rockowy zespół z Wielkiej Brytanii, który podbija rynek muzyczny na całym świecie. Panowie grają ze sobą od 10 lat i pracują bardzo intensywnie – wydali już 4 płyty, grali koncerty na kilku kontynentach, w tym na największych festiwalach. Wszystkie koncerty miksuje Lance Reynolds.

  • „Diva Tour” – tak nazywa się trasa Maryli Rodowicz, na którą składają się 24 koncerty wypełnione ponadczasowymi przebojami oraz utworami z najnowszej płyty.

AVID od wielu już lat jest liderem w branży cyfrowej produkcji dźwięku.

Wprowadziła na polski rynnek innowacyjne technologie, które zrewolucjonizowały sztukę nagrań dźwięku oraz zawód dźwiękowca. Produkty firmy zostały wyróżnione licznymi nagrodami m.in. Grammy w kategorii nadzwyczajne osiągnięcie techniczne jak również Oscarem za projekt i realizację cyfrowego systemu produkcji dźwięku Pro Tools.

Subskrybuj RSS - Avid Pro Audio