Highlights small

Jesteś tutaj

Teatr Volksoper zmodernizował i częściowo odnowił sieć NEXUS

Komunikat o błędzie

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable w konsbud_logo() (linia 95 z /home/konsaud/konsbud_marki/sites/all/modules/konsbud_custom/konsbud_custom.module).
  • Notice: Only variables should be passed by reference w konsbud_logo() (linia 98 z /home/konsaud/konsbud_marki/sites/all/modules/konsbud_custom/konsbud_custom.module).
29-11-2019

Projekt obejmował przetestowanie komponentów czterech jednostek interfejsów (Base Device), które były używane przez Volksoper od 17 lat. Po przeglądzie fabrycznym i kalibracji okazało się, że większość komponentów może być nadal używana. Aby skutecznie osiągnąć wysoką liczbę wymaganych połączeń światłowodowych, w nowym systemie dodano router NEXUS STAR. Aktualizując oprogramowanie NEXUS, Volksoper może teraz korzystać z nowszych modułów, takich jak karty Dante - XDIP lub 8-kanałowe karty wejść mikrofonowych wyposażone w technologię TrueMatch® - XMIC.

„Współpraca przebiegła bardzo dobrze i sprawnie, mimo że mieliśmy bardzo ograniczoną ilość czasu na wykonanie zaplanowanych prac. Podobnie jak w przypadku wszystkich projektów teatralnych, nie można było pozwolić sobie na żadne opóźnienia, tak aby sezon w Volksoper rozpoczął się zaraz po wakacyjnej przerwie. Dzięki dobremu przygotowaniu i doskonałej współpracy dostawa komponentów NEXUS, instalacja i uruchomienie systemu zostały ukończone na czas” - podsumowuje Paul Prager, kierownik projektu w SALZBRENNER media.