Highlights small

Jesteś tutaj

Sylwester w ICE Kraków

Komunikat o błędzie

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable w konsbud_logo() (linia 107 z /home/konsaud/konsbud_marki/sites/all/modules/konsbud_custom/konsbud_custom.module).
  • Notice: Only variables should be passed by reference w konsbud_logo() (linia 112 z /home/konsaud/konsbud_marki/sites/all/modules/konsbud_custom/konsbud_custom.module).
04-01-2019

31 grudnia w centrum kongresowym ICE Kraków odbył się koncert noworoczny, podczas którego zabrzmiały największe przeboje muzyki pop. W repertuarze znalazły się m.in. utwory Celine Dion, Barbry Streisand i Elvisa Presleya. Na scenie orkiestrze Obligato towarzyszyli znakomici soliści: Monika Węgiel-Jarocińska, Debora Ranieri (Włochy), Yuliya Ponomar (Ukraina), Alexander Martinez (Filipiny) oraz Krzysztof Respondek.

Nagłośnienie koncertu zapewniła firma FS Audio. Jako system frontowy użyto dwóch gron składających się z 12 modułów serii Y. O zakres niskich częstotliwości zadbały subwoofery B22, a uzupełnienie systemu głównego stanowiły frontfille i outfille  z serii T d&b. Podczas koncertu zastosowano również technologię ArrayProcessing.

Kraków przygotował w tym roku szeroką ofertę koncertów sylwestrowych. Koncert na Rynku Głównym, gdzie w repertuarze królowały hip-hop i elektronika był skierowany do młodej grupy odbiorców. Na pl. Wolnica słuchacze mogli bawić się w rytmach etno. Tym bardziej więc cieszy informacja, że koncert w ICE z udziałem orkiestry został wyprzedany.