Highlights small

Jesteś tutaj

O Marce

Komunikat o błędzie

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable w konsbud_logo() (linia 107 z /home/konsaud/konsbud_marki/sites/all/modules/konsbud_custom/konsbud_custom.module).
  • Notice: Only variables should be passed by reference w konsbud_logo() (linia 112 z /home/konsaud/konsbud_marki/sites/all/modules/konsbud_custom/konsbud_custom.module).

Apart Audio 
To firma należąca do belgijskiego koncernu Audioproof NV, założonego w 1992 roku przez Toma Gheysens’a. Firma może poszczycić się wieloletnim doświadczeniem zdobytym przy projektowaniu i produkcji urządzeń audio przeznaczonych na profesjonalny rynek instalacyjny.

 

Firma została założona przez instalatorów i dla instalatorów. Doskonale zna potrzeby swoich klientów i traktuje ich satysfakcję, jako najważniejszy priorytet. Urządzenia projektowane i produkowane przez Apart-Audio muszą spełniać kryteria, które Tom uznał za kluczowe:

 

   - Świetne brzmienie instalacji, w której zostały zaaplikowane.
   - Niezawodność w trybie pracy 24/7.
   - Łatwość instalacji i eksploatacji.
   - Szczególny nacisk na małe i średniej wielkości instalacje.

Dzięki profesjonalnemu wsparciu technicznemu, pełnej dostępności produktów, szybkim dostawom, a przede wszystkim życzliwości i otwartości na potrzeby Klientów, jesteśmy w stanie zrealizować praktycznie każdy projekt.

 

Urządzenia produkowane przez Apart Audio przeznaczone są zarówno do instalacji 100-voltowych jak i niskoprądowych. Oferta firmy obejmuje m.in. głośniki do zabudowy, głośniki naścienne (z własnymi obudowami), tuby i projektory dźwięku oraz elektronikę: matryce, wzmacniacze, wzmacniacze miksujące, stacje przywoławcze, źródła dźwięku, sterowniki i akcesoria.

Firma dostarcza wszystkie niezbędne elementy do kompletnej instalacji audio. Wszystkie produkty Apart Audio są objęte standardowo 2-letnią gwarancją producenta i wyróżniają się szczególnie korzystnym stosunkiem jakości do ceny.

 

W ofercie firmy znajdują się urządzenia umożliwiające realizację praktycznie dowolnego projektu instalacji nagłośnieniowej. Produkty Apart Audio można znaleźć zarówno w małych sklepach, pubach, kawiarniach, restauracjach, jak również  na terenie obiektów użyteczności publicznej: halach sportowych, basenach, studiach fitness, kościołach, salach audytoryjnych, salach konferencyjnych, biurach, halach produkcyjnych czy magazynowych. Także w wielu rezydencjach instalacje wykonano korzystając z rozwiązań i urządzeń Apart Audio.

 

Przykłady realizacji na stronie: www.apart-audio.com