Highlights small

Jesteś tutaj

O Marce

Komunikat o błędzie

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable w konsbud_logo() (linia 107 z /home/konsaud/konsbud_marki/sites/all/modules/konsbud_custom/konsbud_custom.module).
  • Notice: Only variables should be passed by reference w konsbud_logo() (linia 112 z /home/konsaud/konsbud_marki/sites/all/modules/konsbud_custom/konsbud_custom.module).
BIAMP

Zdobywcy nagrody Frost & Sullivan 2018 Global Installed Audio Conferencing Enabling Technology Leadership Award, przyznawanej za tworzenie produktów, które przyczyniają się do rozwoju komunikacji wzrokowo - dźwiękowej. Wyróżniony pakiet produktów Biamp obejmuje: system cyfrowej sieci audio i video Tesira® , produkty z serii Devio® do nowoczesnych miejsc pracy, cyfrową platformę audio Audia®, cyfrowe procesory sygnałów Nexia®, cyfrowy system przywoławczy i DSO Vocia®, oraz rozwiązania Cambridge Sound Management QTPro® i DynasoundPro® do maskowania dźwięku. Dzięki olbrzymiej funkcjonalności każda z tych serii produktowych może być łatwo implementowana w szerokim zakresie aplikacji: idealnie sprawdzi się w centrach i salach konferencyjnych, salach widowiskowych, sądach, szpitalach, węzłach komunikacyjnych, kampusach, w centrach i galeriach handlowych oraz  innych obiektach użyteczności publicznej. Firma Biamp została założona w 1976 r.,  a  jej główna siedziba znajduje się w Beaverton w stanie Oregon w USA. Obecnie Biamp posiada swoje oddziały na całym świecie. 
W lipcu 2019 firma BIAMP - światowy lider w dziedzinie dystrybucji i przetwarzania dźwięku oraz obrazu na potrzeby instalacji audiowizualnych ogłosiła przejęcie firmy Audioprof Group International, będącej właścicielem takich marek jak Community Loudspeakers oraz Apart Audio. Zakończenie procesu akwizycji grupy a wraz z nią marek Apart Audio i Community, zostało publicznie zakomunikowane zaledwie siedem miesięcy po przejęciu przez firmę BIAMP innego producenta systemów audio - firmy Cambridge Sound Management - będącej światowym liderem w dziedzinie systemów maskowania dźwięku. Dzięki tym śmiałym posunięciom rynkowym BIAMP zyskał pozycję lidera w zakresie rynku pro AV i obecnie jest w stanie zapewnić kompleksowe i skalowalne rozwiązania dla instalacji AV każdego typu: od sal konferencyjnych i wykładowych, hoteli, branży gastronomicznej, przez centra handlowe, obiekty rządowe i budynki użyteczności publicznej, po stadiony i hale sportowe.

Apart Audio - dostawca rozwiązań, które pozwalają na realizację instalacji nagłośnieniowych w małych i średnich obiektach: restauracjach, sklepach, hotelach, salach konferencyjnych, klubach fitness. Oferuje szeroką gamę głośników, a także wzmacniaczy, mikserów, kontrolerów i stacji przywoławczych.

Community Loudspeakers - uznany i ceniony producent szerokiej gamy głośników premium przeznaczonych do wymagających zastosowań instalacyjnych wewnątrz i na zewnątrz, w tym do zastosowań komercyjnych, rekreacyjnych, instalacji stadionowych  i innych dużych obiektów.

Cambridge Sound Management - producent oferujący systemy maskowania dźwięku w obiektach biurowych i przestrzeni publicznej - (aktywne wyciszenie pomieszczeń i zwiększenie poziomu intymności dźwiękowej).