Highlights small

Jesteś tutaj

Targi Retail Show 2017

Komunikat o błędzie

Strict warning: Only variables should be passed by reference w konsbud_logo() (linia 111 z /home/konsaud/konsbud_marki/sites/all/modules/konsbud_custom/konsbud_custom.module).
04-12-2017

W Warszawie miały miejsce targi Retail Show. Apart Audio ma w swojej ofercie rozwiązania dedykowane do sklepów, dlatego postanowiliśmy wesprzeć naszych partnerów urządzeniami Apart Audio. Odwiedzający wystawę goście mieli możliwość przekonać się, jak ważną (i niedocenianą) rolę gra dobre brzmienie.

Czy to nagłaśniając sklep wzorcowy (komunikaty + muzyka royalty free lub z opłatami ZAIKS) czy uzupełniając instalacje typu Digital Signage, dźwięk kreuje klimat oraz dostarcza dodatkowych informacji. W połączeniu z bodźcami wzrokowymi i zapachowymi dźwięk sprawia, że angażowane są wszystkie zmysły człowiek, a taki zintegrowany przekaz ma znacznie silniejsze oddziaływanie.

Na wystawie znakomicie sprawdziły się głośniki serii MASK oraz OVO, jak również zestawy wiszące z rodziny SPH. Wszystkie były napędzane niezawodnymi wzmacniaczami serii REVAMP oraz sterowane matrycami ZONE4 i przedwzmacniaczem PM7400 MkII. Znakomicie sprawdził się też mikrofon MICPAT-4.

Warto zwrócić uwagę na obecnych i przyszłych klientów w segmencie retail. Wiele sklepów nie ma jeszcze nagłośnienia, przez co niekorzystnie wypadają na tle pozostałych. My mamy gotowe rozwiązania, które możemy Wam zaproponować, by zmienić tą sytuację. Jeżeli poszukujecie rozwiązań dla sklepów, restauracji, salonów fryzjerskich itp. – z chęcią pomożemy w doborze sprzętu.

Zapraszamy!