Highlights small

Jesteś tutaj

Nowe produkty

Komunikat o błędzie

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable w konsbud_logo() (linia 107 z /home/konsaud/konsbud_marki/sites/all/modules/konsbud_custom/konsbud_custom.module).
  • Notice: Only variables should be passed by reference w konsbud_logo() (linia 112 z /home/konsaud/konsbud_marki/sites/all/modules/konsbud_custom/konsbud_custom.module).
11-10-2018

PREZONE1
PREZONE1 to wielofunkcyjny stereofoniczny przedwzmacniacz, umożliwiający niezależne sterowanie poziomami głośności w dwóch strefach stereo. PREZONE1 umożliwia łatwe miksowanie dwóch poziomów mikrofonowych z jednym z czterech źródeł dźwięku. Innowacyjny i zarazem niezwykle intuicyjny panel frontowy pozwala na szybkie rozpoczęcie pracy. Równie intuicyjny jest panel tylny – każdy instalator zorientuje się w mgnieniu oka jak zainstalować jednostkę. Przedwzmacniacz PREZONE1 łatwo odróżnić od podobnych produktów konkurencji – ma wyższy stosunek sygnału do szumu, jest łatwy w użyciu, a logiczny design i wszechstronność instalacji oraz niebywała łatwość obsługi dla ostatecznego użytkownika (Gramm’s tested) sprawiają, że nadaje się do większości profesjonalnych aplikacji i jest chętnie wybierany przez instalatorów.

LRABAS i LRAPRE
LRABAS i LRAPRE to uchwyty montażowe umożliwiające instalację wybranych zestawów Apart Audio na szynie oświetleniowej. LRABAS to wersja podstawowa uchwytu, który może być stosowany z głośnikami KUBO3, KUBO3T, KUBO5, KUBO5T, OVO5, OVO5T, SDQ5P i SDQ5PIR. Zestaw uchwytów LRABAS umożliwia instalację głośników na szynie oświetleniowej standardu Nordic Aluminium Global Trac (zasilanie głośników trzeba zrealizować dodatkowym połączeniem, poza szyną) . LRAPRE to wersja premium uchwytu, pozwala na instalację i zasilenie sygnałem głośników bezpośrednio poprzez szynę standardu Nordic Aluminium Global Trac. Uchwyty są dostępne w kolorze białym i czarnym.

PANELE STEROWANIA
Wśród nowych produktów od Apart Audio znajdują się także panele sterowania D-VOL30 / D-VOL60 / D-VOL120, D-ALINP, D-DIWAC i D-MODON – w standardzie obudowy DECORA.
D-VOL30 / D-VOL60 / D-VOL120 to 70-voltowe sterowniki głośności. D-VOL to 11-poziomowy kontroler głośności. Jest zaprojektowany by przyjmować 24V sygnały priority. To oznacza, że zawsze można wysłać sygnał z ogłoszeniem, nawet do stref, w których lokalne sterowniki głośności są w pozycji wyłączonej (OFF). Sterowniki są kompatybilne z obudowami typu Decora. D-VOL30 może obsługiwać do 30 watów, D-VOL60 do 60 watów i D-VOL120 do 120 watów. Jest to odpowiednik dobrze już znanych, klasycznych regulatorów serii E-VOL.
D-ALINP – ścienny regulator głośności wejść lokalnych. Do sterownika D-ALINP można podpiąć źródło muzyki (stereofoniczne wejście liniowe, sumowane do mono) oraz mikrofon (wejście XLR). Każde z tych dwóch wejść ma swój sterownik głośności. To proste rozwiązanie może znaleźć zastosowanie w klasach lub w miejscach gdzie wymagana jest prosta instalacja audio. Jest to odpowiednik znanego i cenionego ALINP-a.
D-DIWAC – cyfrowy ścienny sterownik, idealny do stosowania z urządzeniami AUDIOCONTROL12.8 i AUDIOSYSTEM8.8. Konfiguracja sterownika polega na wyborze źródła i dostosowaniu głośności. Sterownik posiada mały wyświetlacz LCD.
D-MODON – naścienna obudowa na panele kontrolne kompatybilne z Decora. Obudowa D-MODON może być stosowana z regulatorami głośności Apart D-VOL (D-VOL30, D-VOL60 i D-VOL120).