Highlights small

Jesteś tutaj

Nowa seria Apart Audio KUBO

Komunikat o błędzie

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable w konsbud_logo() (linia 107 z /home/konsaud/konsbud_marki/sites/all/modules/konsbud_custom/konsbud_custom.module).
  • Notice: Only variables should be passed by reference w konsbud_logo() (linia 112 z /home/konsaud/konsbud_marki/sites/all/modules/konsbud_custom/konsbud_custom.module).
06-03-2018

KUBO to odpowiedź na zapotrzebowanie rynku na stylowe i subtelnie wyglądające produkty audio. Dział badawczo-rozwojowy Apart Audio stworzył znakomity produkt, o niezwykle wysokiej jakości dźwięku i efektywności, a to wszystko w małej i dyskretnej obudowie. Na serię KUBO składają  się 2 linie produktowe : KUBO 3 oparta o 3-calowy głośnik pełnopasmowy i  KUBO5 wykorzystująca 5.25-calowy zestaw dwudrożny z portem bass reflex zapewniający dynamiczną odpowiedź niskich częstotliwości. Zarówno KUBO3 jak i KUBO5 są dostępne w wersji 8 Ohm lub w wersji transformatorowej („T”) z obrotowym przełącznikiem wyboru odczepu mocy przy zasilaniu 70/100 volt lub 16 Ohm przy zasilaniu niskoprądowym. Niewidoczna i ponadczasowa obudowa KUBO pozwala na wkomponowanie zestawów w każde wnętrze.

Niewątpliwym atutem serii KUBO jest możliwość zainstalowania głośników  w szynie oświetleniowej za pomocą opcjonalnie dostarczanych uchwytów.