Highlights small

Jesteś tutaj

Crowd Mics

Komunikat o błędzie

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable w konsbud_logo() (linia 107 z /home/konsaud/konsbud_marki/sites/all/modules/konsbud_custom/konsbud_custom.module).
  • Notice: Only variables should be passed by reference w konsbud_logo() (linia 112 z /home/konsaud/konsbud_marki/sites/all/modules/konsbud_custom/konsbud_custom.module).
21-01-2020

Biamp Crowd Mics –  ze smartfonem na konferencję.

Crowd Mics jest unikalnym narzędziem pozwalającym przekształcić  każdy smartfon  w osobisty mikrofon i system interaktywny, zapewniając uczestnikom i moderatorom eventu niezwykłe możliwości.
Każdy uczestnik otrzymuje w swoje ręce osobisty, bezprzewodowy mikrofon, eliminujący potrzebę przekazywania mikrofonu z ręki do ręki w całym pomieszczeniu i pozwalający uzyskać prawdziwie dynamiczną i interaktywną prezentację lub konferencję.
Smartfon każdego uczestnika staje się również narzędziem komunikacji tekstowej z prowadzącym i uczestnikami konferencji jak również daje możliwość bezpośredniego uczestniczenia w głosowaniach.

Funkcje dla publiczności:
• smartfon uczestnika jest jego mikrofonem bezprzewodowym
• możliwość zadawania pytań i przesyłania komentarzy do prowadzącego konferencję w formie tekstu
• uczestnictwo  w głosowaniach/ankietach

Funkcje dla prowadzącego:
• wybór z listy zgłoszeń  uczestników mających zabrać głos
• włączenie/wyłączenie mikrofonu wybranego uczestnika w dowolnym momencie
• tworzenie ankiet przed rozpoczęciem wydarzenia lub w jego trakcie
- pomiar zaangażowania uczestników konferencji
• publikowanie wyników głosowań w czasie rzeczywistym poprzez system audiowizualny

Rozwiązanie to, zaprojektowane do użycia podczas prezentacji, wykładów, dyskusji panelowych i innych wydarzeń z udziałem prezenterów i publiczności mieści się w małym urządzeniu – procesorze ATOM,
który może obsłużyć maks. 1000 uczestników wydarzenia.
Procesor ATOM łączy się z systemem dźwiękowym pomieszczenia za pośrednictwem USB lub symetrycznych wyjść audio, posiada  również opcję przesyłania sygnału video przy użyciu HDMI.
Zapewnia on moderatorom pełny dostęp do wszystkich zalogowanych uczestników wydarzenia i możliwość zadawania im pytań czy też podglądu wyników głosowań.

Do pobrania