Highlights small

Jesteś tutaj

Nowe funkcjonalności oprogramowania d&b audiotechnik

Komunikat o błędzie

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable w konsbud_logo() (linia 95 z /home/konsaud/konsbud_marki/sites/all/modules/konsbud_custom/konsbud_custom.module).
  • Notice: Only variables should be passed by reference w konsbud_logo() (linia 98 z /home/konsaud/konsbud_marki/sites/all/modules/konsbud_custom/konsbud_custom.module).
23-05-2017

Narzędzie Array verification zostało stworzone by pomóc uniknąć błędnych połączeń kablowych, zarówno podczas zastosowań live, jak i w instalacjach stałych.

Array verification automatycznie identyfikuje fizyczną pozycję zestawu w gronie, dzięki czemu można porównać sytuację realną z konfiguracją wprowadzoną do oprogramowania symulacyjnego ArrayCalc. Ta funkcjonalność pozwala zweryfikować nie tylko to, czy zestaw jest podpięty i działa, ale też sprawdzić czy każdy kanał wzmacniacza jest podłączony do dobrego zestawu w gronie. Użytkownicy zyskują cenny czas, który poświęciliby na sprawdzanie połączeń w inny, bardziej tradycyjny sposób.

Array verification jest dostępny z widoku System check and Array verification w R1 (aby uzyskać dostęp do tej funkcji dotychczasowi użytkownicy muszą pobrać aktualizację oprogramowania ze strony www.dbaudio.com).

Dla użytkowników, którzy często montują system, zaprojektowano specjalną aplikację ArrayCalc Viewer, która  umożliwia odczytywanie kluczowych danych dotyczących pozycji i zawieszenia zestawów na tabletach i smartfonach. Gotowy projekt z ArrayCalc w postaci pliku dbac2 można przesłać przez maila, AirDrop lub pobrać na dowolne urządzenie iOS i Android. Wszystkie zmiany w projekcie mogą być zatem przekazywane w błyskawicznym tempie współpracownikom. ArrayCalc Viewer jest darmowy i można go pobrać z Play Store lub App Store.

“W d&b skupiamy się nie tylko na projektowaniu i produkcji jak najlepszych produktów, ale także na wspieraniu systemu pracy”, mówi Vicent Perales, manager produktu w d&b. „Ciągle staramy się jak najbardziej optymalizować pracę, wsłuchując się w opinie użytkowników. Array verification to świetny przykład: jedne z najczęstszych błędów popełnianych w trakcie instalowania systemów PA są popełniane na etapie podpinania okablowania. My skupiliśmy się więc na prewencji. Obsesja na punkcie polepszania systemu pracy sprawia, że system staje się wyjątkowy”.