Jesteś tutaj

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined offset: 2 w quickjump() (linia 122 z /home/konsaud/konsbud_marki/sites/all/modules/konsbud_custom/konsbud_custom.module).
  • Notice: Undefined offset: 2 w konsbud_menu() (linia 365 z /home/konsaud/konsbud_marki/sites/all/modules/konsbud_custom/konsbud_custom.module).
  • Notice: Trying to get property 'field_podstrony' of non-object w konsbud_menu() (linia 371 z /home/konsaud/konsbud_marki/sites/all/modules/konsbud_custom/konsbud_custom.module).
  • Warning: Invalid argument supplied for foreach() w konsbud_menu() (linia 371 z /home/konsaud/konsbud_marki/sites/all/modules/konsbud_custom/konsbud_custom.module).
  • Notice: Undefined offset: 2 w product_menu_block() (linia 177 z /home/konsaud/konsbud_marki/sites/all/modules/konsbud_custom/konsbud_custom.module).
  • Notice: Undefined offset: 2 w konsbud_footer_prods() (linia 281 z /home/konsaud/konsbud_marki/sites/all/modules/konsbud_custom/konsbud_custom.module).

Dokładne i precyzyjne

Profesjonalne urządzenia pomiarowe.

Seria mikserów cyfrowych SQ została stworzona z myślą o koncertach na żywo, instalacjach oraz systemach audiowizualnych.

Produkty do zastosowań konferencyjnych umożliwiają prowadzenie nagłaśnianych spotkań i dyskusji bez potrzeby angażowania techników audiowizualnych.

Miksery audio Allen & Heath – prezentacja i warsztaty w sklepie Pasja

Firma Konsbud Audio, wyłączny dystrybutor produktów marki Allen & Heath w Polsce, oraz Sklep Muzyczny Pasja z Warszawy zapraszają do udziału w prezentacji mikserów marki Allen & Heath, która odbędzie się już 18 czerwca. Uczestnicy będą mogli zapoznać się z mikserami cyfrowymi z serii QU oraz GLD, jak też z mikserami przeznaczonymi do mniejszych zastosowań z serii Wizard i ZED. Wśród prezentowanych produktów będzie m.in. najnowszy powermikser ZED POWER 1000. Istotnym punktem programu będą warsztaty dotyczące praktycznego zastosowania sprzętu i jego możliwości.

Strony

Subskrybuj Konsbud Audio RSS