Jesteś tutaj

Tresc

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined offset: 2 w quickjump() (linia 122 z /home/konsaud/konsbud_marki/sites/all/modules/konsbud_custom/konsbud_custom.module).
  • Notice: Undefined offset: 2 w konsbud_menu() (linia 365 z /home/konsaud/konsbud_marki/sites/all/modules/konsbud_custom/konsbud_custom.module).
  • Notice: Trying to get property 'field_podstrony' of non-object w konsbud_menu() (linia 371 z /home/konsaud/konsbud_marki/sites/all/modules/konsbud_custom/konsbud_custom.module).
  • Warning: Invalid argument supplied for foreach() w konsbud_menu() (linia 371 z /home/konsaud/konsbud_marki/sites/all/modules/konsbud_custom/konsbud_custom.module).
  • Notice: Undefined offset: 2 w product_menu_block() (linia 177 z /home/konsaud/konsbud_marki/sites/all/modules/konsbud_custom/konsbud_custom.module).
  • Notice: Undefined offset: 2 w konsbud_footer_prods() (linia 281 z /home/konsaud/konsbud_marki/sites/all/modules/konsbud_custom/konsbud_custom.module).

PM 1122 to stereofoniczny przedwzmacniacz, który jest idealnym wyborem do sterowania  jedną lub dwiema strefami, szczególnie gdy potrzebujesz różnych ustawień głośności i źródeł dźwięku.

Przedwzmacniacz posiada dwie stereofoniczne strefy i 10 wejść (6 mikrofonowo - liniowych i 4 wejścia liniowe). Wszystkie wejścia możemy przypisać do pierwszej, drugiej bądź do obu stref, co pozwala na stworzenie dwóch niezależnych stref.

W PM 1122 przewidziano kilka możliwości zdalnego sterowania przedwzmacniaczem. 

PM 1122 R to panel wyposażony w regulację głośności toru mikrofonowego i głośności toru audio oraz możliwość zdalnej zmiany źródła. Panel podłączany jest do przedwzmacniacza PM 1122 za pomocą przewodu UTP 5e.  

PM 1122 RL to analogowy panel ścienny, który posiada takie same funkcje jak PM 1122R, a dodatkowo wyposażony jest w wejścia lokalne: mikrofonowe (XLR) i wejście audio (mini-jack) z regulacją głośności i tonu. 

PM1122RL podobnie jak i PM1122R podłączamy do przedwzmacniacza PM 1122 przewodem UTP 5e.

W przypadku gdy zajdzie potrzeba zintegrowania PM 1122 z dowolnym systemem sterowania – jest to możliwe za pomocą portu RS 232C, który jest dostępny z opcjonalnym interfejsem PM 1122INT.

Jeśli użytkownik użyje modułu odbiornika PM 1122WR, może sterować PM 1122 bezprzewodowo płaskim i eleganckim kontrolerem ściennym PM 1122W. 

Kontrolery instalowane są w miejscu, gdzie użytkownik chce zmieniać źródło dźwięku oraz  regulować poziomem sygnału mikrofonowego i głośności muzyki.

 

Dostępne są następujące kolory :

czarny – PM 1122W-BL, srebrny PM 1122W-SLV i biały PM 1122W-W

 

Przednia część PM 1122 może być zakryta dołączaną blendą, która uniemożliwia manipulację ustawieniami przedwzmacniacza. 

Wszystkie te możliwości pozwalają na wykorzystanie PM 1122 w wielu aplikacjach, co czyni go naprawdę wartościowym elementem systemu. 

Pliki do pobrania