Jesteś tutaj

Tresc

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined offset: 2 w quickjump() (linia 122 z /home/konsaud/konsbud_marki/sites/all/modules/konsbud_custom/konsbud_custom.module).
  • Notice: Undefined offset: 2 w konsbud_menu() (linia 365 z /home/konsaud/konsbud_marki/sites/all/modules/konsbud_custom/konsbud_custom.module).
  • Notice: Trying to get property 'field_podstrony' of non-object w konsbud_menu() (linia 371 z /home/konsaud/konsbud_marki/sites/all/modules/konsbud_custom/konsbud_custom.module).
  • Warning: Invalid argument supplied for foreach() w konsbud_menu() (linia 371 z /home/konsaud/konsbud_marki/sites/all/modules/konsbud_custom/konsbud_custom.module).
  • Notice: Undefined offset: 2 w product_menu_block() (linia 177 z /home/konsaud/konsbud_marki/sites/all/modules/konsbud_custom/konsbud_custom.module).
  • Notice: Undefined offset: 2 w konsbud_footer_prods() (linia 281 z /home/konsaud/konsbud_marki/sites/all/modules/konsbud_custom/konsbud_custom.module).

Przedwzmacniacz/mikser stereofoniczny z dwiema strefami głośności.

Apart PREZONE1 to wielofunkcyjny przedwzmacniacz stereofoniczny umożliwiający niezależną regulację głośności w dwóch strefach stereo. Urządzenie pozwala na łatwe miksowanie dwóch poziomów mikrofonowych z jednym z czterech źródeł muzyki. Nowatorska i wyjątkowo intuicyjna konstrukcja panelu przedniego bezpośrednio wskazuje, jak obsługiwać progresywny przedwzmacniacz PREZONE1, natomiast logiczny układ panelu tylnego sprawia, że każdy instalator w okamgnieniu zorientuje się, jak zainstalować urządzenie. Model PREZONE1 wyraźnie wybija się ponad konkurencję. Dzięki wyższemu stosunkowi sygnału do szumu, łatwej obsłudze, logicznej konstrukcji i uniwersalnym funkcjom instalacyjnym urządzenie to nadaje się do zastosowania w prawie każdych warunkach profesjonalnego nagłaśniania.