Jesteś tutaj

Tresc

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined offset: 2 w quickjump() (linia 122 z /home/konsaud/konsbud_marki/sites/all/modules/konsbud_custom/konsbud_custom.module).
  • Notice: Undefined offset: 2 w konsbud_menu() (linia 365 z /home/konsaud/konsbud_marki/sites/all/modules/konsbud_custom/konsbud_custom.module).
  • Notice: Trying to get property 'field_podstrony' of non-object w konsbud_menu() (linia 371 z /home/konsaud/konsbud_marki/sites/all/modules/konsbud_custom/konsbud_custom.module).
  • Warning: Invalid argument supplied for foreach() w konsbud_menu() (linia 371 z /home/konsaud/konsbud_marki/sites/all/modules/konsbud_custom/konsbud_custom.module).
  • Notice: Undefined offset: 2 w product_menu_block() (linia 177 z /home/konsaud/konsbud_marki/sites/all/modules/konsbud_custom/konsbud_custom.module).
  • Notice: Undefined offset: 2 w konsbud_footer_prods() (linia 281 z /home/konsaud/konsbud_marki/sites/all/modules/konsbud_custom/konsbud_custom.module).

Profesjonalne monitorowe słuchawki studyjne

Model w cenionej serii M – ATH-M70x posiada 45 mm przetworniki i jest skonstruowany, by odtwarzać zarówno bardzo niskie, jak i bardzo wysokie częstotliwości (od 5 - 40 000 Hz), zachowując przy tym równowagę brzmienia. Są idealne do studia, na FOH, dla DJ-ów, w masteringu i postprodukcji oraz oczywiście – w domu. Trwała, kompaktowa konstrukcja zapewnia doskonałą izolację dźwiękową, a obrotowe nauszniki pozwalają na łatwy monitoring m.in. dla DJ-ów.

Dołączone akcesoria: 1.2 m-3 m kabel spiralny, 3 m kabel prosty, 1 m kabel prosty, 6.3 mm (1/4”) adapter, pokrowiec ochronny