Jesteś tutaj

Tresc

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined offset: 2 w quickjump() (linia 122 z /home/konsaud/konsbud_marki/sites/all/modules/konsbud_custom/konsbud_custom.module).
  • Notice: Undefined offset: 2 w konsbud_menu() (linia 365 z /home/konsaud/konsbud_marki/sites/all/modules/konsbud_custom/konsbud_custom.module).
  • Notice: Trying to get property 'field_podstrony' of non-object w konsbud_menu() (linia 371 z /home/konsaud/konsbud_marki/sites/all/modules/konsbud_custom/konsbud_custom.module).
  • Warning: Invalid argument supplied for foreach() w konsbud_menu() (linia 371 z /home/konsaud/konsbud_marki/sites/all/modules/konsbud_custom/konsbud_custom.module).
  • Notice: Undefined offset: 2 w product_menu_block() (linia 177 z /home/konsaud/konsbud_marki/sites/all/modules/konsbud_custom/konsbud_custom.module).
  • Notice: Undefined offset: 2 w konsbud_footer_prods() (linia 281 z /home/konsaud/konsbud_marki/sites/all/modules/konsbud_custom/konsbud_custom.module).

Profesjonalne referencyjne słuchawki otwarte

ATH-R70x to pierwszy model otwartych słuchawek referencyjnych od Audio-Techniki. Wraz z ATH-M70x tworzą flagowy duet w ofercie skierowanej do profesjonalistów.

Ulepszona konstrukcja wspiera system 3D, dzięki czemu zapewniony jest jeszcze większy komfort podczas długiego użytkowania. Mocne, a jednocześnie lekkie, są wyposażone w dwustronny odłączany kabel. Słuchawki R70x są tak zaprojektowane, aby zapewniać wygodę pracy oraz czysty dźwięk.

Dołączone akcesoria: unikalny, dwustronny odłączalny przewód oraz pokrowiec ochronny.