Highlights small

Jesteś tutaj

Prezentacja d&b audiotechnik KSL w Polsce

Komunikat o błędzie

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable w konsbud_logo() (linia 107 z /home/konsaud/konsbud_marki/sites/all/modules/konsbud_custom/konsbud_custom.module).
  • Notice: Only variables should be passed by reference w konsbud_logo() (linia 112 z /home/konsaud/konsbud_marki/sites/all/modules/konsbud_custom/konsbud_custom.module).
22-03-2019

Pokaz systemu d&b audiotechnik KSL już niebawem w Polsce! Zapraszamy do zapisów na wydarzenie, które odbędzie się 30 maja pod Warszawą.

KSL to nowy członek rodziny systemów nagłaśniających SL - bezkompromisowa i wszechstronna wersja przełomowego systemu d&b audiotechnik GSL. KSL wkracza na rynek wraz ze wszystkimi atutami linii specjalnych zestawów głośnikowych SL (Special Loudspeaker), które obejmują kontrolowaną kierunkowość w pełnym zakresie pasma akustycznego, innowacyjne opcje podwieszania i montażu oraz imponującą skuteczność, przy zachowaniu ultraniskiej wagi w tej kategorii systemów PA. System KSL zaprojektowano na potrzeby nagłaśniania dowolnego gatunku muzyki, w zastosowaniach zarówno mobilnych, jak i instalacyjnych, począwszy od wielkoskalowych aren, stadionów i festiwali po średniej wielkości obiekty, takie jak duże kluby, teatry i sale widowiskowe.

REJESTRACJA NA PREZENTACJĘ d&b KSL: bit.ly/dbKSL

MIEJSCE: ok. 30 km na południowy-zachód od Warszawy (szczegóły podamy w potwierdzeniu zapisu)

DATA I GODZINY: 30 maja 2019, 11:00-16:00

Uwaga! Zapisy trwają do 13 maja lub do wyczerpania miejsc. Liczba miejsc jest ograniczona.

Zapis przez formularz nie gwarantuje udziału w spotkaniu.