Highlights small

Jesteś tutaj

Wersja oprogramowania Pro Tools 2022.4 jest już dostępna!

Komunikat o błędzie

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable w konsbud_logo() (linia 95 z /home/konsaud/konsbud_marki/sites/all/modules/konsbud_custom/konsbud_custom.module).
  • Notice: Only variables should be passed by reference w konsbud_logo() (linia 98 z /home/konsaud/konsbud_marki/sites/all/modules/konsbud_custom/konsbud_custom.module).
29-04-2022

Wersja oprogramowania Pro Tools 2022.4 jest już dostępna. Najistotniejsze informacje dla użytkowników: w miejsce wersji ARTIST, PRO TOOLS I ULTIMATE, Avid Pro Tools wprowadza nową linię produktów:

PRO TOOLS ARTIST, PRO TOOLS STUDIO I PRO TOOLS FLEX.

Pro Tools Artist jest najbardziej podstawową wersją, kosztuje 9 USD miesięcznie lub 89 USD rocznie. Ta wersja jest  skierowana do muzyków, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z pracą w DAW. Artist oferuje 32 ścieżki audio, 32 ścieżki instrumentów i 64 ścieżki MIDI, można nagrywać do 16 źródeł dźwięku jednocześnie.

Szczegóły PRO TOOLS ARTIST:

https://www.avid.com/pro-tools/whats-included-artist

Środkowa wersja to Pro Tools Studio, subskrypcja kosztuje od 29 USD miesięcznie/ 279 USD rocznie. Pro Tools Studio umożliwia tworzenie miksów z 512. ścieżkami audio i instrumentami wirtualnymi. Obsługuje Dolby Atmos i dźwięk przestrzenny, a także zaawansowaną automatyzację i edycję efektów klipów. Avid przeniesie obecnych abonentów Pro Tools i klientów licencji wieczystej z aktywnymi planami na ten plan.

Szczegóły PRO TOOLS STUDIO:

https://www.avid.com/pro-tools/whats-included-studio

Najwyższa wersja nazywa się Pro Tools Flex. Zapewnia dostęp do Pro Tools Ultimate, 2048 ścieżek audio, do 256 jdnoczesnych wejść nagrywania, platformy automatyzacji przepływu pracy Soundflow Cloud Avid Edition i wielu innych. Subskrypcja kosztuje od 89 USD miesięcznie lub 929 USD rocznie. Aktywni subskrybenci Pro Tools Ultimate zostaną przeniesieni do Pro Tools Flex.

Szczegóły PRO TOOLS FLEX:

https://www.avid.com/pro-tools/whats-included-flex

Osoby z licencją perpetual Pro Tools i wygasłą umową pomocy technicznej mogą nadal korzystać z aktualnych aktualizacji oprogramowania i planu pomocy technicznej. Mogą również wykupić subskrypcję na jeden z nowych poziomów.

Drugą nowością jest przeniesienie Pro Tools do modelu subskrypcji. Nie ma już możliwości zakupu licencji dożywotniej. Subskrypcje można wykupić na czas określony, oczywiście z możliwością jej przedłużania.

Zapraszamy do kontaktu:

Jacek Majewski
j.majewski@konsbud-audio.com.pl
tel. 785 50 40 90