Highlights small

Jesteś tutaj

Superstar Robert Scovill – V.I.P. Tour

Komunikat o błędzie

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable w konsbud_logo() (linia 107 z /home/konsaud/konsbud_marki/sites/all/modules/konsbud_custom/konsbud_custom.module).
  • Notice: Only variables should be passed by reference w konsbud_logo() (linia 112 z /home/konsaud/konsbud_marki/sites/all/modules/konsbud_custom/konsbud_custom.module).
27-08-2018

Zapraszamy na ekskluzywne spotkanie z Robertem Scovillem, wielokrotnie nagradzanym realizatorem dźwięku, który pracował z takimi artystami jak: Prince, Tom Petty i the Heartbreakers, Matchbox Twenty, Rush, Def Leppard czy Alice Cooper.

Program:

- Poznaj Avid | S6L Unified Platform
Robert Scovill przedstawi możliwości S6L Unified Platform. Znaczące poszerzenie linii produktów sprawia, że mamy do czynienia z przełomowym podejściem do projektowania cyfrowego systemu mikserskiego. Elementy systemu są w pełni kompatybilne i można je ze sobą łatwo łączyć. Unified Platform na nowo definiuje co jest możliwe dla współczesnych integratorów i realizatorów dźwięku.

- Gdzie się podziało 0 dB?: Optymalizacja struktury gain w nagłośnieniu i rejestracji dźwięku
Optymalizacja struktury gain we współczesnych konsoletach cyfrowych i procesorach stanowi wyzwanie, zarówno w przypadku nagłaśniania, wirtualnych prób,  jak i rejestracji wielośladowej. Dołącz do Roberta Scovill i poznaj najlepsze sposoby (koncepcje i techniki optymalizacji gain) na osiągnięcie świetnej jakości dźwięku z Twojej konsolety i processingu.

- Diabeł tkwi w szczegółach: Techniki manualnej kompensacji opóźnień w konsoletach cyfrowych
Brak wystarczającej wiedzy i umiejętności dotyczących latencji w cyfrowych systemach miksujących to cichy zabójca jakości dźwięku. Dołącz do doświadczonego realizatora live, Roberta Scovill, który demonstruje sprawdzone metody zarządzania złożonymi latencjami w cyfrowych środowiskach miksowania . Scovill pokazuje też kiedy warto stosować latencję, a kiedy nie.

- Geneza wirtualnej próby
Robert Scovill przedstawi rozwój jednej z najważniejszych idei w miksowaniu dźwięku na żywo. Dowiemy się m.in.: jak uzyskać najlepszy efekt niezależnie od konsolety lub DAW i w jaki sposób stosować wirtualną próbę by znacznie polepszyć efekty na FOH i MON.

Data: 20.09. (czwartek), godz. 10.30

Miejsce: Studio JJW, ul. Farbiarska 73, Warszawa

Rejestracja: https://goo.gl/ofGn7C

Termin zgłoszeń: 10 września (poniedziałek)

UWAGA: Spotkanie będzie prowadzone w języku angielskim. Liczba miejsc ograniczona. Wstęp tylko dla osób, które otrzymają mailowe potwierdzenie udziału po zakończeniu zbierania zgłoszeń.