Highlights small

Jesteś tutaj

Seria filmików na temat integracji Waves SoundGrid z Avid S6L

Komunikat o błędzie

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable w konsbud_logo() (linia 107 z /home/konsaud/konsbud_marki/sites/all/modules/konsbud_custom/konsbud_custom.module).
  • Notice: Only variables should be passed by reference w konsbud_logo() (linia 112 z /home/konsaud/konsbud_marki/sites/all/modules/konsbud_custom/konsbud_custom.module).
27-06-2018

Nagradzany realizator dźwięku i specjalista firmy Avid, Robert Scovill, w 6 filmach przedstawia integrację systemu Avid VENUE | S6L z serwerami Waves SoundGrid. Współpraca między Avid i Waves umożliwia pracę z wtyczkami Waves, używając sterowania powierzchni S6L i interfejsu oprogramowania VENUE.

Karta Avid WSG-HD (Waves SoundGrid High Density) jest kompatybilna z oprogramowaniem VENUE 5.7 lub nowszym. Wtyczki Waves są wyświetlane w tym samym miejscu VENUE co inne wtyczki, z pełną automatyzacją Snapshot’ów i wsparciem ADC. Nie ma potrzeby stosowania dodatkowego przełącznika sieciowego lub komputera. Karta WSG-HD zapewnia pełną redundancję i automatyczne przełączanie awaryjne w przypadku korzystania z dwóch serwerów Waves SoundGrid.