Highlights small

Jesteś tutaj

Produkty Audio-Technica nominowane do nagród Technical Excellence and Creativity (TEC)

Komunikat o błędzie

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable w konsbud_logo() (linia 107 z /home/konsaud/konsbud_marki/sites/all/modules/konsbud_custom/konsbud_custom.module).
  • Notice: Only variables should be passed by reference w konsbud_logo() (linia 112 z /home/konsaud/konsbud_marki/sites/all/modules/konsbud_custom/konsbud_custom.module).
23-08-2019

Audio-Technica, firma która od ponad 50 lat jest wiodącym innowatorem w zakresie technologii przetworników, ogłosiła, że trzy produkty z jej oferty zostały nominowane do 35. Nagrody TEC:

Seria 5000 (trzecia generacja)- system bezprzewodowy UHF True Diversity, w kategorii “Technologia bezprzewodowa” 
AT-LP140XP - profesjonalny gramofon DJ, w kategorii “Technologia produkcji DJ” 
ATM350GL - kardioidalny mikrofon pojemnościowy z systemem mocowania do gitary, w kategorii “Mikrofony - Nagłośnienie” 

35. ceremonia wręczenia nagród TEC odbędzie się w styczniu 2020 w Anaheim w Kaliforni na targach NAMM.

„To ogromny zaszczyt, że nasze produkty po raz kolejny zostały nominowane przez profesjonalistów z branży”, powiedział Gary Boss, Dyrektor Marketingu Audio-Technica w USA. "Cieszymy się, że ciężka praca, dzięki której powstały te produkty, została doceniona. Dziękujemy zespołowi, który dokonywał nominacji za docenienie naszej pracy i z niecierpliwością czekamy na wyniki konkursu w Anaheim w styczniu 2020.”

Utworzona w 1985 roku nagroda TEC (Technical Excellence & Creativity Awards) jest wręczana by wyróżnić światowe osiągnięcia w dziedzinie profesjonalnych technologii audio. Przyznawana co roku przez TEC Foundation for Excellence in Audio nagroda honoruje osoby i organizacje, które zajmują się sound designem, produkcjami filmowymi, telewizyjnymi itp. Nominacje do nagród TEC są typowane przez grupę profesjonalistów, a następnie poddawane są głosowaniu, w którym uczestniczą członkowie renomowanych organizacji zajmujących się dźwiękiem oraz dziennikarze.