Highlights small

Jesteś tutaj

Spotkanie na odległość? DEVIO!

Komunikat o błędzie

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable w konsbud_logo() (linia 107 z /home/konsaud/konsbud_marki/sites/all/modules/konsbud_custom/konsbud_custom.module).
  • Notice: Only variables should be passed by reference w konsbud_logo() (linia 112 z /home/konsaud/konsbud_marki/sites/all/modules/konsbud_custom/konsbud_custom.module).
05-02-2020

Proste i efektywne rozwiązanie dla mniejszych pomieszczeń

 

 

DEVIO to idealne rozwiązanie do prowadzenia konferencji na odległość, łączące prostotę konfiguracji z zaawansowanymi funkcjami przetwarzania sygnału. System DEVIO eliminuje echo akustyczne, automatycznie reguluje wzmocnienie sygnału oraz inteligentnie ukierunkowuje mikrofon, pozwalając nagłośnić każdego rozmówcę w otoczeniu. Zestawy DEVIO dostepne są w wariancie z mikrofonem stołowym oraz sufitowym.

Przy użyciu pojedynczego kabla USB, Devio łączy Twojego laptopa z technologią, zapewniając natychmiastowy dostęp do ekranów, głośników, mikrofonów, kamer internetowych i innych urządzeń konferencyjnych. DEVIO współpracuje z komputerami wyposażonymi w rozwiązania do prowadzenia konferencji internetowych, w tym Microsoft Skype for Business/Microsoft Teams, Zoom, BlueJeans, Google Hangouts™/Google Meet i wiele innych.

Mikrofony Devio Beamtracking™, dostępne w wersji przeznaczonej do montażu na stole lub w suficie, śledzą i inteligentnie miksują sygnały pochodzące od rozmówców siedzących przy stole. Dzięki temu, nawet najbardziej oddaleni uczestnicy są w stanie aktywnie uczestniczyć w spotkaniach.

W ramach systemu Devio można tworzyć zarówno instalacje stałe, jak i elastyczne systemy BYOD (Bring Your Own Device), pozwalające na błyskawiczne tworzenie dogodnych ustawień. Devio to cały pakiet technologii konferencyjnej. Mikrofony beamtracking, dostępne w wersji do montażu w stole lub w suficie, mają trzy 120⁰ strefy, zapewniając pokrycie pomieszczenia 360⁰. Korzystając z systemu Devio, możesz wejść do sali konferencyjnej z laptopem, wpiąć go do sieci i od razu rozpocząć spotkanie.

Najważniejsze cechy systemu:

  • mikrofon o wysokiej czułości w wersji stołowej lub sufitowej oferujący pokrycie 360 stopni
  • proste połaczenie DEVIO z komputerem za pomoca kabla USB
  • automatyczna konfiguracja systemu z analizą pomieszczenia dla uzyskania najlepszej jakości dźwięku
  • funkcja zdalnego monitorowania i zarządzania
  • złącza wyjściowe dla podłaczenia zestawów głosnikowych aktywnych (RCA) lub pasywnych (wbudowanych wzmacniacz mocy 20W)
  • zintegrowany system DisplayLink USB do podłączenia dwóch ekranów poprzez port USB

Produkty:

Do pobrania