Highlights small

Jesteś tutaj

Rozwiązanie wspierające wideokonferencje - Biamp Devio

Komunikat o błędzie

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable w konsbud_logo() (linia 107 z /home/konsaud/konsbud_marki/sites/all/modules/konsbud_custom/konsbud_custom.module).
  • Notice: Only variables should be passed by reference w konsbud_logo() (linia 112 z /home/konsaud/konsbud_marki/sites/all/modules/konsbud_custom/konsbud_custom.module).
28-04-2020

Proste i efektywne rozwiązanie dla mniejszych pomieszczeń

 

 

Organizujesz spotkania, konferencje, szkolenia, debaty czy walne zgromadzenia wspólników? Łączysz się ze swoimi współpracownikami, partnerami i klientami z domu, biura, w innych częściach kraju lub świata? Rejestrujesz filmy i organizujesz transmisje, w których bierze udział kilku uczestników?

W profesjonalnym biznesie każda przestrzeń do spotkań, niezależnie od jej rozmiarów, powinna być wyposażona w wysokiej jakości audiowizualne rozwiązania konferencyjne, które umożliwiają wszystkim uczestnikom komunikację i aktywny udział w spotkaniu.
Biamp Devio to intuicyjna, praktycznie bezobsługowa technologia, która sprawia, że wszyscy uczestnicy spotkania są dobrze, wyraźnie słyszalni, niezależnie od ilości osób, które biorą w nim udział, natężenia głosu czy akustyki pomieszczenia. Devio likwiduje problemy z echem, pogłosem czy innymi zakłóceniami i sprawia, że jednakowo dobrze słychać osoby obdarzone silnym głosem, jak i cichszych mówców. Dzięki temu wszyscy uczestnicy są w stanie w pełni skupić się na treści spotkania, nie zastanawiając się nad problemami technicznymi z dźwiękiem.

DEVIO to idealne rozwiązanie do prowadzenia konferencji na odległość, łączące prostotę konfiguracji z zaawansowanymi funkcjami przetwarzania sygnału. System DEVIO eliminuje echo akustyczne, automatycznie reguluje wzmocnienie sygnału oraz inteligentnie ukierunkowuje mikrofon, pozwalając nagłośnić każdego rozmówcę w otoczeniu. Zestawy DEVIO dostepne są w wariancie z mikrofonem stołowym oraz sufitowym.

Przy użyciu pojedynczego kabla USB, Devio łączy Twojego laptopa z technologią, zapewniając natychmiastowy dostęp do ekranów, głośników, mikrofonów, kamer internetowych i innych urządzeń konferencyjnych. DEVIO współpracuje z komputerami wyposażonymi w rozwiązania do prowadzenia konferencji internetowych, w tym Microsoft Skype for Business/Microsoft Teams, Zoom, BlueJeans, Google Hangouts™/Google Meet i wiele innych.

Mikrofony Devio Beamtracking™, dostępne w wersji przeznaczonej do montażu na stole lub w suficie, śledzą i inteligentnie miksują sygnały pochodzące od rozmówców siedzących przy stole. Dzięki temu, nawet najbardziej oddaleni uczestnicy są w stanie aktywnie uczestniczyć w spotkaniach.

W ramach systemu Devio można tworzyć zarówno instalacje stałe, jak i elastyczne systemy BYOD (Bring Your Own Device), pozwalające na błyskawiczne tworzenie dogodnych ustawień. Devio to cały pakiet technologii konferencyjnej. Mikrofony beamtracking, dostępne w wersji do montażu w stole lub w suficie, mają trzy 120⁰ strefy, zapewniając pokrycie pomieszczenia 360⁰. Korzystając z systemu Devio, możesz wejść do sali konferencyjnej z laptopem, wpiąć go do sieci i od razu rozpocząć spotkanie.

Najważniejsze cechy systemu:

  • mikrofon o wysokiej czułości w wersji stołowej lub sufitowej oferujący pokrycie 360 stopni
  • proste połaczenie DEVIO z komputerem za pomoca kabla USB
  • automatyczna konfiguracja systemu z analizą pomieszczenia dla uzyskania najlepszej jakości dźwięku
  • funkcja zdalnego monitorowania i zarządzania
  • złącza wyjściowe dla podłaczenia zestawów głosnikowych aktywnych (RCA) lub pasywnych (wbudowanych wzmacniacz mocy 20W)
  • zintegrowany system DisplayLink USB do podłączenia dwóch ekranów poprzez port USB

Produkty:

Skontaktuj się z nami.
Przedstawimy rozwiązania wspierające wideokonferencje i ułatwiające komunikację.

Do pobrania