Highlights small

Jesteś tutaj

Retail - handel detaliczny

Komunikat o błędzie

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable w konsbud_logo() (linia 107 z /home/konsaud/konsbud_marki/sites/all/modules/konsbud_custom/konsbud_custom.module).
  • Notice: Only variables should be passed by reference w konsbud_logo() (linia 112 z /home/konsaud/konsbud_marki/sites/all/modules/konsbud_custom/konsbud_custom.module).
31-07-2020

Wspólne doświadczanie dobrego dźwięku

Produkty Apart z oferty Biamp są stworzone z myślą o sklepach, restauracjach, barach, hotelach i placówkach edukacyjnych. Wspólne słuchanie muzyki zbliża ludzi, zaś sama muzyka kreuje atmosferę.

W przyjemnym wnętrzu klienci na pewno zostaną dłużej, będzie im lepiej smakowało jedzenie czy wino, bardziej zrelaksowani spokojnie dokonają właściwych wyborów w sklepie, otoczeni dźwiękiem będą przebywać w intymnej atmosferze, gdzie znacznie milej spędzą czas. I zadowoleni powrócą.

Dźwięk kreuje atmosferę, ale jest także potężnym narzędziem do zarządzania sprzedażą. Klienci zgadzają  się w większości na emitowanie dyskretnych reklam i często kierują się podpowiedziami płynącymi z głośników.

W ofercie Apart znajduje się szeroka gama głośników, a także wzmacniaczy, mikserów, kontrolerów i stacji przywoławczych.