Highlights small

Jesteś tutaj

Nowe zestawy z serii CM z tylną obudową

Komunikat o błędzie

Strict warning: Only variables should be passed by reference w konsbud_logo() (linia 111 z /home/konsaud/konsbud_marki/sites/all/modules/konsbud_custom/konsbud_custom.module).
06-03-2018

Głośniki z serii CM z tylną obudową, z przednim portem bass reflex, umożliwiają efektywną pracę i instalację niezależnie od struktury sufitu. Obudowa zapewnia optymalne przetwarzanie niskich i średnich częstotliwości, a jej niewielka głębokość umożliwia instalację głośnika w przypadku małej ilości miejsca nad sufitem podwieszanym. Ponadto umożliwia ona kierowanie całej energii dźwięku dokładnie w zaplanowanym przez instalatora kierunku i izoluje akustycznie sąsiadów nad głośnikami, co może być w niektórych sytuacjach istotne. Charakterystyczna sygnatura brzmieniowa Apart umożliwia instalację różnych modeli w tej samej przestrzeni. Wszystkie modele mają na panelu frontowym wygodny obrotowy regulator odczepu mocy transformatora lub impedancji 16 Ohm (wersja 100V) , który nie wymaga używania żadnych narzędzi. Elegancki grill mocowany na magnesy neodymowe do bezramkowej obudowy gwarantują integrację w każdym otoczeniu. Głośniki są dostarczane w parach, a każdy zestaw zawiera także komplet uchwytów umożliwiających montaż (w sumie dość ciężkich) głośników do stelaża sufitu podwieszanego, a nie tylko do samej płyty.

Łatwość instalacji, dynamiczny i czysty dźwięk oraz atrakcyjny wygląd sprawiają, że te głośniki są idealnym wyborem dla instalatorów szukających niezawodnych i niewygórowanych cenowo głośników o znakomitej jakości dźwięku.