Highlights small

Jesteś tutaj

Konsbud Audio wprowadza nowy brand b.partAV dedykowany branży ProAV

Komunikat o błędzie

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable w konsbud_logo() (linia 107 z /home/konsaud/konsbud_marki/sites/all/modules/konsbud_custom/konsbud_custom.module).
  • Notice: Only variables should be passed by reference w konsbud_logo() (linia 112 z /home/konsaud/konsbud_marki/sites/all/modules/konsbud_custom/konsbud_custom.module).
25-02-2020

Konsbud Audio, wiodący na polskim rynku dystrybutor i integrator sprzętu pro audio i proAV, zapowiada wprowadzenie nowego brandu b.partAV, dedykowanego dostarczaniu rozwiązań dla branży proAV. Głównym zadaniem b.partAV będzie promocja i dystrybucja produktów firmy Biamp w Polsce.

Biamp zyskuje na świecie pozycję absolutnego lidera w zakresie rynku pro AV, przejmując w ostatnich miesiącach kilka znanych na polskim rynku marek, takich jak Apart Audio, Community Loudspeakers, Cambridge Sound Management, a w minionym tygodniu również Huddle Room Technologies.

Miło nam poinformować, że osoby dotychczas związane z Apart Audio Polska będą funkcjonować w ramach nowej organizacji b.partAV, w strukturach Konsbud Audio Group. O możliwościach, jakie daje kompleksowa oferta rozwiązań BIAMP, będą się Państwo mogli przekonać już niedługo podczas:

Biamp Unified Solutions Tour 2020

serii prezentacji nowych produktów i ciekawych rozwiązań biznesowych dla rynku Pro AV

W Polsce Biamp Unified Solutions Tour 2020 odwiedzi 4 miasta:

Kraków  - 23 marca (poniedziałek)

Wrocław - 24 marca (wtorek)

Gdynię - 26 marca (czwartek)

Warszawę - 27 marca (piątek)

REJESTRACJA: bit.ly/buspl2020

Termin zgłoszeń: do 3 marca 2020

Zapraszamy!