Highlights small

Jesteś tutaj

Devio

Komunikat o błędzie

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable w konsbud_logo() (linia 107 z /home/konsaud/konsbud_marki/sites/all/modules/konsbud_custom/konsbud_custom.module).
  • Notice: Only variables should be passed by reference w konsbud_logo() (linia 112 z /home/konsaud/konsbud_marki/sites/all/modules/konsbud_custom/konsbud_custom.module).
05-02-2020

Proste i efektywne rozwiązanie dla mniejszych pomieszczeń

Devio to naturalne uzupełnienie Twojej codziennej pracy. Przy użyciu pojedynczego kabla USB, Devio łączy Twojego laptopa z technologią, zapewniając natychmiastowy dostęp do ekranów, głośników, mikrofonów, kamer internetowych i innych urządzeń konferencyjnych.

Mikrofony Devio Beamtracking™, dostępne w wersji przeznaczonej do montażu na stole lub w suficie, śledzą i inteligentnie miksują sygnały pochodzące od rozmówców siedzących przy stole. Dzięki temu, nawet najbardziej oddaleni uczestnicy są w stanie aktywnie uczestniczyć w spotkaniach.

W ramach systemu Devio można tworzyć zarówno instalacje stałe, jak i elastyczne systemy BYOD (Bring Your Own Device), pozwalające na błyskawiczne tworzenie dogodnych ustawień. Devio to cały pakiet technologii konferencyjnej. Mikrofony beamtracking, dostępne w wersji do montażu w stole lub w suficie, mają trzy 120⁰ strefy, zapewniając pokrycie pomieszczenia 360⁰. Korzystając z systemu Devio, możesz wejść do sali konferencyjnej z laptopem, wpiąć go do sieci i od razu rozpocząć spotkanie.

 

Produkty: