Highlights small

Jesteś tutaj

Centrum Dystrybucji JYSK

Komunikat o błędzie

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable w konsbud_logo() (linia 107 z /home/konsaud/konsbud_marki/sites/all/modules/konsbud_custom/konsbud_custom.module).
  • Notice: Only variables should be passed by reference w konsbud_logo() (linia 112 z /home/konsaud/konsbud_marki/sites/all/modules/konsbud_custom/konsbud_custom.module).
18-10-2018

Centrum Dystrybucji JYSK w Radomsku to największy automatyczny magazyn w Polsce i jedno z najnowocześniejszych centrów dystrybucji w Europie Środkowo-Wschodniej. Palety z artykułami wyposażenia wnętrz trafiają do ponad 500 sklepów w Polsce, Czechach, Słowacji, Chorwacji, Słowenii, Rumuni, Serbii, Bośni i Hercegowinie, Bułgarii, Grecji oraz do sklepów na Węgrzech i Ukrainie. Ostatnio firma Pro-Rock AV System sp. z o. o. wykonała tam instalację nagłośnienia. System zainstalowano w 4 dużych halach oraz w 2 mniejszych pomieszczeniach, łącznie na obszarze o powierzchni ok 7 ha.

Tomasz Smoła z Pro-Rock AV System sp. z o. o. : „Instalacja została podzielona na 8 stref i  z pewnością to duże ułatwienie podczas pracy na tak rozległym obszarze z tak dużą ilością pracowników. Spośród szerokiej oferty głośników wybór padł na rozwiązania od Apart Audio przede wszystkim ze względu na możliwości konfiguracji które zapewnia”. Podczas  instalacji wykorzystano: matrycę miksującą Audiocontrol 12.8 , stację przywoławczą Dimic12, panel przyłączeniowy ALINP, konwerter NETKIT-RS, wielofunkcyjny odtwarzacz muzyki PMR4000RMKII, zespół 4-kanałowych wzmacniaczy mocy REVAMP4240T oraz głośniki OVO8T-BL.

Przemysław Kynke z Centrum Dystrybucyjnego Jysk: „Na wczesnym etapie inwestycji próbowaliśmy 3 rodzaje głośników, ale podczas testów to urządzenia Apart Audio zaprezentowały dużo lepszą jakość. Zależało nam, aby dźwiękiem dobrej jakości pokryć wszystkie hale i w ten sposób zwiększyć komfort pracy, a dzięki rozwiązaniom Apart Audio udało się to osiągnąć”. Jak podkreślają przedstawiciele Centrum główne zalety zastosowanego rozwiązania to  funkcjonalność, nie bez znaczenia były również walory estetyczne.