Highlights small

Jesteś tutaj

Apart Hotel 12 w Rzeszowie

Komunikat o błędzie

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable w konsbud_logo() (linia 107 z /home/konsaud/konsbud_marki/sites/all/modules/konsbud_custom/konsbud_custom.module).
  • Notice: Only variables should be passed by reference w konsbud_logo() (linia 112 z /home/konsaud/konsbud_marki/sites/all/modules/konsbud_custom/konsbud_custom.module).
26-09-2018

Apart Hotel 12 to hotel butikowy w Rzeszowie otwarty w maju tego roku. W obiekcie mieści się zaledwie szesnaście apartamentów, w których oprócz sypialni znajdziemy garderobę, salon z aneksem kuchennym, balkon i prywatną łazienkę. W nowoczesnej bryle kryje się także restauracja Podpromie, kawiarnia Wake Up Coffee oraz dwie kameralne sale konferencyjne, które można połączyć w jedną większą przestrzeń. Co ciekawe, hotel jako jeden z nielicznych tego typu obiektów jest przyjazny dla zwierząt.

Projektem i wykonaniem rozwiązań AV oraz instalacji niskoprądowych w obiekcie zajęła się firma Vegacom SA. Na poziomie 0 hotelu, na którym mieszczą się recepcja, restauracja, kawiarnia, sala eventowa i sale konferencyjne firma Vegacom zainstalowała system nagłośnienia, na który składa się  osiemdziesiąt dwudrożnych głośników sufitowych Apart Audio CMX20T. „To bardzo dobry głośnik – pod względem konstrukcji, możliwości montażowych, a przede wszystkim oferowanego przez niego brzmienia”, mówi Paweł Domszy, inżynier sprzedaży systemów z firmy Vegacom. Kolejną przestrzenią, która wymagała nagłośnienia był taras. Tutaj zdecydowano się zastosować głośniki Apart Audio MASK6CT, którezostały zaprojektowane przez producenta z myślą o instalacjach na zewnątrz i są w pełni odporne na warunki atmosferyczne. Urządzenia Apart Audio są zasilane przez dwa 4-kanałowe wzmacniacze REVAMP4240T.

Zdjęcia: Łukasz Kornafel, AVIntegracje

Artykuł w AVIntegracje 09/2018: https://www.avintegracje.pl/instalcje/Apart-Hotel-12-_2228