Highlights small

Jesteś tutaj

Apart Audio w BoniFaCio Spa & Sport Resort

Komunikat o błędzie

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable w konsbud_logo() (linia 107 z /home/konsaud/konsbud_marki/sites/all/modules/konsbud_custom/konsbud_custom.module).
  • Notice: Only variables should be passed by reference w konsbud_logo() (linia 112 z /home/konsaud/konsbud_marki/sites/all/modules/konsbud_custom/konsbud_custom.module).
25-09-2019

W Sochocinie, na zagubionej wśród mazowieckich lasów polanie znajduje się 4-gwiazdkowy Hotel BoniFaCio Spa & Sport Resort. Blisko Warszawy, ale wśród natury, bez promenad, deptaków, sklepów i wszechobecnych tłumów. To właśnie tam firma PROAV Systemy Audiowizualne z Warszawy wykonała kompleksową instalację nagłośnienia części wspólnych obiektu oraz hotelowej strefy Spa & Wellness.

Instalacja została podzielona na 4 strefy nagłośnienia z niezależną regulacją głośności i wyborem źródła dźwięku dla każdej strefy. Spośród szerokiej oferty głośników i elektroniki wybór padł na rozwiązania od Apart Audio, przede wszystkim ze względu na możliwości konfiguracji, które oferują te urządzenia. Podczas instalacji wykorzystano 4-strefową matrycę miksującą ZONE4 wraz z dedykowanymi do każdej strefy panelami sterującymi ZONE4R. W pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności zdecydowano się na głośniki CMAR8T-W odporne na działanie wody morskiej i chlorowanej oraz wysoką temperaturę, posiadające ochronę IP65. W pozostałych zainstalowano flagowy bezramkowy model CMX20DT z serii CM Design. Urządzenia Apart Audio zasilane są przez 4-kanałowy wzmacniacz REVAMP4120T. Jako źródła dźwięku służą trzy uniwersalne odtwarzacze DVDaudio/CD/MP3 - PC1000RMKII oraz jeden wieloformatowy odtwarzacz PCR3000R z wbudowany tunerem DAB/FM oraz Bluetooth.

„Funkcjonalność i możliwości sterowania jakie daje matryca ZONE4R odpowiadały zarówno potrzebom zdefiniowanym przez klienta, jak i nam jako integratorowi tego systemu. Bardzo dobre brzmienie uzyskaliśmy dzięki zastosowaniu głośników CMX20DT, które są idealne pod względem konstrukcyjnym i możliwości montażowych. Poza tym, ich bezramkowa konstrukcja bardzo dobrze prezentuję się w obiekcie tej klasy”, podkreśla Błażej Markowski z firmy PROAV Systemy Audiowizualne.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy PROAV SYSTEMY AUDIOWIZUALNEhttps://wizualizer.pl