Jesteś tutaj

Apart Audio

Komunikat o błędzie

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable w konsbud_logo() (linia 107 z /home/konsaud/konsbud_marki/sites/all/modules/konsbud_custom/konsbud_custom.module).
  • Notice: Only variables should be passed by reference w konsbud_logo() (linia 112 z /home/konsaud/konsbud_marki/sites/all/modules/konsbud_custom/konsbud_custom.module).
  • Apart Audio we współpracy z partnerami na całym świecie organizuje prawdopodobnie największą serię szkoleń na rynku instalacji audio. W Polsce zapraszamy na przygodę z Apartem w Krakowie, Warszawie, Poznaniu i Gdyni.

  • Targi ISE 2019 odbędą się w tym roku w Amsterdamie od 5-8 lutego. Chcielibyśmy zaprosić Was do uczestnictwa w targach poprzez wykorzystanie darmowego kodu zaproszeniowego Apart Audio.

  • Centrum Dystrybucji JYSK w Radomsku to największy automatyczny magazyn w Polsce. Ostatnio firma Pro-Rock AV System sp. z o. o. wykonała tam instalację nagłośnienia.

Firma Apart Audio posiada wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i produkcji urządzeń audio przeznaczonych na profesjonalny rynek instalacyjny.

Apart Audio jest firmą należąca do belgijskiego koncernu Audioproof NV, założonego w 1992 roku przez Toma Gheysens’a. Firma może poszczycić się wieloletnim doświadczeniem zdobytym przy projektowaniu i produkcji urządzeń audio przeznaczonych na profesjonalny rynek instalacyjny.

Subskrybuj RSS - Apart Audio