Jesteś tutaj

Apart Audio

Komunikat o błędzie

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable w konsbud_logo() (linia 107 z /home/konsaud/konsbud_marki/sites/all/modules/konsbud_custom/konsbud_custom.module).
  • Notice: Only variables should be passed by reference w konsbud_logo() (linia 112 z /home/konsaud/konsbud_marki/sites/all/modules/konsbud_custom/konsbud_custom.module).
  • Expondo Polska to firma oferująca markowe produkty z sektora biznesowego i przemysłowego. W szerokiej ofercie firmy znajdują się urządzenia gastronomiczne, sprzęt spawalniczy, elektronarzędzia, wagi i wiele innych. Firma ProAV Systemy Audiowizualne z Warszawy wykonała kompleksową instalację audiowizualną w głównej siedzibie Expondo w Zielonej Górze.

  • Zapraszamy do zapoznania się z nowymi produktami w ofercie Apart Audio.

  • W dniach 11-14 marca w czterech miastach Polski – Krakowie, Warszawie, Poznaniu i Gdyni - odbyły się prezentacje przygotowane przez Apart Audio Polska, które były częścią ogólnoświatowej trasy Apart Innovation Tour 2019.

Firma Apart Audio posiada wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i produkcji urządzeń audio przeznaczonych na profesjonalny rynek instalacyjny.

Apart Audio jest firmą należąca do belgijskiego koncernu Audioproof NV, założonego w 1992 roku przez Toma Gheysens’a. Firma może poszczycić się wieloletnim doświadczeniem zdobytym przy projektowaniu i produkcji urządzeń audio przeznaczonych na profesjonalny rynek instalacyjny.

Subskrybuj RSS - Apart Audio