Jesteś tutaj

Apart Audio

Komunikat o błędzie

Strict warning: Only variables should be passed by reference w konsbud_logo() (linia 111 z /home/konsaud/konsbud_marki/sites/all/modules/konsbud_custom/konsbud_custom.module).
  • Centrum Dystrybucji JYSK w Radomsku to największy automatyczny magazyn w Polsce. Ostatnio firma Pro-Rock AV System sp. z o. o. wykonała tam instalację nagłośnienia.

  • Apart Audio przedstawia najnowsze produkty w swojej ofercie: wzmacniacz Prezone1, uchwyty do montażu w szynie oświetleniowej oraz panele sterowania.

  • Apart Hotel 12 to hotel butikowy w Rzeszowie otwarty w maju tego roku. Projektem i wykonaniem rozwiązań AV oraz instalacji niskoprądowych w obiekcie zajęła się firma Vegacom SA.

Firma Apart Audio posiada wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i produkcji urządzeń audio przeznaczonych na profesjonalny rynek instalacyjny.

Apart Audio jest firmą należąca do belgijskiego koncernu Audioproof NV, założonego w 1992 roku przez Toma Gheysens’a. Firma może poszczycić się wieloletnim doświadczeniem zdobytym przy projektowaniu i produkcji urządzeń audio przeznaczonych na profesjonalny rynek instalacyjny.

Subskrybuj RSS - Apart Audio