Jesteś tutaj

Miksery audio Allen & Heath – prezentacja i warsztaty w sklepie Pasja

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined offset: 2 w quickjump() (linia 122 z /home/konsaud/konsbud_marki/sites/all/modules/konsbud_custom/konsbud_custom.module).
  • Notice: Undefined offset: 2 w konsbud_menu() (linia 365 z /home/konsaud/konsbud_marki/sites/all/modules/konsbud_custom/konsbud_custom.module).
  • Notice: Trying to get property 'field_podstrony' of non-object w konsbud_menu() (linia 371 z /home/konsaud/konsbud_marki/sites/all/modules/konsbud_custom/konsbud_custom.module).
  • Warning: Invalid argument supplied for foreach() w konsbud_menu() (linia 371 z /home/konsaud/konsbud_marki/sites/all/modules/konsbud_custom/konsbud_custom.module).
  • Notice: Undefined offset: 2 w product_menu_block() (linia 177 z /home/konsaud/konsbud_marki/sites/all/modules/konsbud_custom/konsbud_custom.module).
  • Notice: Undefined offset: 2 w eval() (linia 4 z /home/konsaud/konsbud_marki/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_argument_default_php.inc(66) : eval()'d code).
  • Notice: Undefined offset: 2 w konsbud_footer_prods() (linia 281 z /home/konsaud/konsbud_marki/sites/all/modules/konsbud_custom/konsbud_custom.module).
01-06-2015

Firma Konsbud Audio, wyłączny dystrybutor produktów marki Allen & Heath w Polsce, oraz Sklep Muzyczny Pasja z Warszawy zapraszają do udziału w prezentacji mikserów marki Allen & Heath, która odbędzie się już 18 czerwca. Uczestnicy będą mogli zapoznać się z mikserami cyfrowymi z serii QU oraz GLD, jak też z mikserami przeznaczonymi do mniejszych zastosowań z serii Wizard i ZED. Wśród prezentowanych produktów będzie m.in. najnowszy powermikser ZED POWER 1000. Istotnym punktem programu będą warsztaty dotyczące praktycznego zastosowania sprzętu i jego możliwości.

Data: 18 czerwca, czwartek
Godziny: 13:00 – 16:00
Miejsce: Sklep Muzyczny Pasja, Warszawa, ul. Wiktorska 7/11
Zapisy: brak, mile widziani wszyscy zainteresowani!